Oliwia Bieniuk na wakacjach wygrzewa się nad basenem. Internauci są zgodni: Podobna do mamy, córka z gracją!

Oliwia Bieniuk razem z rodziną odpoczywa na wakacjach. Nastolatka pochwaliła się pięknymi zdjęciami z podróży, zaś jej fani nie mają wątpliwości, do kogo jest podobna.

Oliwia Bieniuk od lat budzi duże zainteresowanie ze względu na znanych rodziców. W mediach społecznościowych obserwuje ją już całkiem spora rzesza fanów (aż 142 tysięcy!). Mimo to nastolatka rzadko publikuje zdjęcia i posty pokazujące życie prywatne. Jednak teraz zrobiła wyjątek. Na jej Instagramie pojawiły się fotki z wakacji. Wiemy też, że razem z całą rodziną wybrała jeden z egzotycznych krajów.

ZOBACZ TAKŻE: Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady Anny Przybylskiej? Wszystko na to wskazuje! "Ma wszelkie predyspozycje, by zawojować show-biznes"

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcia z wakacji

To, że rodzina Bieniuków wybrała się na urlop, zdradził sam Jarosław Bieniuk. Były piłkarz sam na Instagramie opublikował zdjęcie z samolotu. Wprawdzie nie zdradzili celu podróży, ale po fotografii, które jest na Instagramie Oliwii, możemy przypuszczać, że to najpewniej Chorwacja bądź Hiszpania. Oprócz wakacyjnej fotki dziewczyna zamieściła także krótkie wideo z hotelowego basenu. Od razu w oczy rzuca się niezwykle szczupła figura nastolatki.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk - Instagram

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk - Instagram

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk - Instagram

Nic dziwnego, że pod postem pojawiło się wiele komentarzy i pochlebnych słów. Oliwia w krótkim, lawendowym topie i spódniczce w białe grochy wygląda świetnie. Trzeba przyznać, że dziewczyna zna się na najnowszych trendach i z każdym rokiem coraz bardziej przypomina swoją piękną mamę, Annę Przybylską, co również zauważyli fani:

Cudowna!
Podobna do mamy, córka z gracją!
Śliczna dziewczyna i podobna do mamy.
Co za pięknota! - czytamy w komentarzach.

My zdecydowanie zgadzamy się z opinią internautów i czekamy na więcej zdjęć!

ZOBACZ TAKŻE: Oliwia Bieniuk zdradziła, w jaki sposób dba o figurę. Odpowiedź banalna, ale nagranie już nie. Co ona wyprawia!

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk pokazuje swój trening
Więcej o: