Jarosław Bieniuk wyjechał na rodzinne wakacje. Opublikował zdjęcie z podróży. "No to fru"

Jarosław Bieniuk wybrał się na rodzinne wakacje. W sieci pojawiło się zdjęcie z lotniska.

Rodzina Bieniuków w ostatnim czasie przechodziła trudne chwile. Sprawa narkotyków i klubu "Zatoka Sztuki" odcisnęła piętno na bliskich piłkarza. Swoje dwa grosze dołożyła także skomplikowana relacja Jarosława Bieniuka z byłą partnerką Martyną Gliwińską. Były piłkarz postanowił jednak wszystkie te trudne momenty w spokoju przeczekać i usunął się w cień. Zawiesił swoje konta w mediach społecznościowych i nie udzielał wywiadów. Dopiero ostatnimi czasy zaczął nieco częściej zamieszczać nowinki z życia prywatnego. Najpierw pokazał wideo ze spaceru z najmłodszym synem Kazikiem, a teraz opublikował kolejne zdjęcie, które zdradza, że razem z dziećmi wybrał się na urlop.

 ZOBACZ TAKŻE: Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Opublikował fragment filmu, w którym zagrała. "Nasza piękna Aneczka"

Jarosław Bieniuk wybrał się z rodziną na wakacje

Jarosław Bieniuk razem z trójką dzieci, czyli Oliwią, Janem i Szymonem, wyruszył na wyczekany urlop. Prawdopodobnie wybrali się do egzotycznych krajów, co zdradza samolot i emotikona na zdjęciu. Podobną fotografię opublikowała także jego córka Oliwa, a chwilę później zamieściła wideo. Cała rodzina była już na nogach o 5 nad ranem i wylatywali z lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Wszyscy przestrzegali obostrzeń i byli w maseczkach ochronnych.

Jarosław Bieniuk z dziećmiJarosław Bieniuk z dziećmi Jarosław Bieniuk - Instagram

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk - Instagram


Jak na razie kierunek ich podróży owiany jest tajemnicą, zatem z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia z wakacji, które zdradzą wybrane miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Oliwia Bieniuk pochwaliła się szczupłą sylwetką. Jest w świetnej formie! Wspaniałą figurę zawdzięcza ciężkiej pracy

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk pozuje jak modelka
Więcej o: