Jarosław Bieniuk powoli wraca na Instagram i relacjonuje cały dzień spędzony z Kazikiem. Nie zabrakło nawet selfie

Jarosław Bieniuk pochwalił się kilkoma zdjęciami syna na Instagramie. Były piłkarz już coraz chętniej chwali się synkiem w mediach społecznościowych.

Po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk związał się z Martyną Gliwińską. Relacja byłego piłkarza z projektantką wnętrz z Trójmiasta jest dość burzliwa. Para rozstawała się i schodziła, więc informacja o ciąży Gliwińskiej była niemałym zaskoczeniem dla internautów. W marcu celebrytka urodziła syna Kazika i niedługo po tym ten zadebiutował w mediach społecznościowych. Jarosław Bieniuk już nie był tak wyrywny i bardzo sporadycznie zamieszczał wspólne zdjęcia i filmiki z synem. Teraz wszystko zaczyna się zmieniać. 

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk zajmował się Kazikiem, podczas gdy Martyna Gliwińska robiła się na bóstwo u fryzjera. "Piękna"

Jarosław Bieniuk zrelacjonował dzień z synem

Od czasu skandalu związanego z narkotykami Jarosław Bieniuk na długo zawiesił konto na Instagramie. Sportowiec nie dostaje już tyle propozycji reklamowych co wcześniej, stara się przeczekać zamieszanie wokół swojej osoby. Dopiero ostatnimi czasy zaczął nieco częściej zamieszczać nowinki z życia prywatnego. W relacjach byłego piłkarza nie może teraz zabraknąć również jego najmłodszego syna Kazika. 

W środę dumny tata zamieścił kilka zdjęć chłopca. Zrelacjonował jego drzemkę, a także wspólny spacer po gdańskiej starówce. Nie zabrakło też selfie w trakcie karmienia. Zobaczcie zresztą sami.

Jarosław BieniukJarosław Bieniuk instagram.com@jaretpalmer

Uroczy widok?

ZOBACZ: Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Opublikował fragment filmu, w którym zagrała. "Nasza piękna Aneczka"

Zobacz wideo Martyna Gliwińska opowiada o ciąży
Więcej o: