Oliwia Bieniuk pochwaliła się szczupłą sylwetką. Jest w świetnej formie! Wspaniałą figurę zawdzięcza ciężkiej pracy

Oliwia Bieniuk na instagramowej relacji pokazała zdjęcie, na którym odsłania szczupłe ciało. Takie efekty nastolatka osiągnęła dzięki pracy na sali treningowej.

Internauci są zachwyceni urodą Oliwii Bieniuk, która na Instagramie nie udostępnia za dużo na temat swojego życia prywatnego. Zaczyna jednak coraz chętniej rozmawiać ze swoimi fanami, a ma ich całkiem sporo, bo aż 142 tysiące. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej dzieli się również efektami pracy z fotografami. Ma wszelkie predyspozycje do tego, żeby zrobić karierę w modelingu. Oprócz intrygującej urody ma także wspaniałe ciało. Ostatnio nastolatka pochwaliła się zdjęciem szczupłej sylwetki. 

Oliwia Bieniuk pochwaliła się figurą

Nastolatka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym eksponuje szczupłe ciało w biustonoszu bandeau oraz krótkich spodenkach. Nie da się przeoczyć płaskiego i umięśnionego brzucha Oliwii. Córka Anny Przybylskiej będzie w tym roku królować na plaży!

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk screen Instagram/oliwia.bieniuk

Wiele osób wróży, że Oliwia pójdzie w ślady mamy, która stawiała pierwsze kroki w modelingu. Ostatnio na łamach "Flesza" wypowiedział się przyjaciel rodziny Bieniuków, który twierdził, że nastoletnia córka piłkarza ma szansę zrobić wielką karierę. 

Oliwka ma wszelkie predyspozycje, by zawojować show-biznes. Oby tylko miała mądrych doradców - mówi źródło dwutygodnika.

Młoda gwiazdka wyjawiła, że szczupłą sylwetkę zawdzięcza ciężkiej pracy na sali treningowej. W ramach odpowiedzi na pytania zaciekawionych fanów, jak utrzymuje fantastyczną figurę, odpowiedziała, że trenuje akrobatykę sportową. Udostępniła nagranie, na którym pokazała fragment swojego treningu.

ZOBACZ TEŻ: Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski są parą? Córka Jarosława Bieniuka komentuje

Więcej o: