Jarosław Bieniuk zajmował się Kazikiem, podczas gdy Martyna Gliwińska robiła się na bóstwo u fryzjera. "Piękna"

Jarosław Bieniuk pochwalił się uroczym zdjęciem najmłodszego syna. W tym samym czasie mama Kazika Martyna Gliwińska robiła się na bóstwo.

Po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk związał się z Martyną Gliwińską. Relacja byłego piłkarza z projektantką wnętrz z Trójmiasta jest dość burzliwa. Para rozstawała się i schodziła, więc informacja o ciąży Gliwińskiej była niemałym zaskoczeniem dla internautów. Teraz mówi się o tym, że Jarosław chce wynagrodzić Martynie wszystkie stresy, któych doznała podczas ciąży. Ostatnio zamieścił na Instagramie urocze zdjęcie ich wspólnego syna, podczas gdy Martyna szalała na fryzjerskim fotelu.

ZOBACZ TEŻ: Martyna Gliwińska pokazała pokój Kazika w całej okazałości. Indiańskie dodatki robią wrażenie. Jest też pamiątka po jej dziadku

Jarosław Bieniuk pokazał urocze zdjęcie syna

Martyna Gliwińska postanowiła przejść metamorfozę i wybrała się do fryzjera. Efektami pochwaliła się oczywiście na Instgaramie, a internauci nie szczędzili jej komplementów.

Pięknie! No i ten kolor.
Super cięcie. 
Wyglądasz zjawiskowo w nowym wydaniu - pisali pod zdjęciem.

Kto w tym czasie zajmował się małym Kazikiem? Nikt inny jak Jarosław Bieniuk. Sportowiec, który ostatnimi czasy nie jest aktywny w mediach społecznościowych, zamieścił zdjęcie syna. Na fotce widzimy, jak Kazik śpi. 

Jarosław Bieniuk synJarosław Bieniuk syn instagram.com@jaretpalmer

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że relacje pomiędzy Jarosławem Bieniukiem a Martyną Gliwińską są bardzo napięte, jednak najnowsze zdjęcia, które zamieszczają w sieci, mówią co innego. Kto wie, może para zdecyduje się dać sobie drugą szansę. Jak myślicie?

ZOBACZ: Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok. Były piłkarz został uznany za winnego w sprawie udzielenia narkotyków osobom trzecim

Zobacz wideo Rok temu pojechali razem na kulig!
Więcej o: