Martyna Gliwińska pokazała pokój Kazika w całej okazałości. Indiańskie dodatki robią wrażenie. Jest też pamiątka po jej dziadku

Martyna Gliwińska opublikowała na instagramowej relacji zdjęcie pokoju syna. Dużo się w nim dzieje!

Martyna Gliwińska jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama i regularnie zamieszcza nowe posty na swoim profilu, które spotykają się z dużym zainteresowaniem internautów. O świeżo upieczonej mamie głośno zrobiło się po tym, jak związała się z Jarosławem Bieniukiem. Obecnie status ich relacji nie jest znany. Kilka miesięcy temu byli (?) kochankowie powitali na świecie syna, Kazika.

Zobacz wideo

Ciąża Martyny Gliwińskiej wzbudzała duże zainteresowanie z racji tego, że ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk. Niestety, po ogłoszeniu radosnej nowiny relacje sportowca i tancerki nie należały do najlepszych.Teraz jednak kontakty rodziców Kazika poprawiły się. Młoda mama co chwilę publikuje na Instagramie zdjęcia swojej pociechy. Na jednym z ostatnich InstaStories pochwaliła się jego pokojem. Pomieszczenie zostało umeblowane w prawdziwie indiańskim stylu.

Martyna Gliwińska pokazała pokój Kazika

W pokoju dominuje biel i granat - to właśnie na takie kolory pomalowane zostały ściany. Pojawiają się również wstawki w odcieniach brązu. Dodatki są przeważnie drewniane i pomalowane białą farbą. Uwagę przykuwają przede wszystkim dekoracje wykonane z dbałością o każdy detal. W pokoju syna Jarosława Bieniuka znajdziemy ozdoby ze sznurków, a także drewniane girlandy. Na ścianie wisi także makrama autorstwa Martyny. Warto wspomnieć, że mama Kazika jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, więc prace manualne nie są jej obce, a efekty robią niemałe wrażenie.

Pokój syna Martyny GliwińskiejPokój syna Martyny Gliwińskiej Instagram/martyna.gliwinska

Pokój chłopca wypełniony jest rękodziełami. Nie brakuje również sentymentalnych pamiątek. Na ścianie Kazika wisi drewniany bałwanek, którego Gliwińska dostała od swojego dziadka. To właśnie na jego cześć nazwała syna.