Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Opublikował fragment filmu, w którym zagrała. "Nasza piękna Aneczka"

Jarosław Bieniuk robi wszystko, by inni nie zapomnieli o Annie Przybylskiej. Niedawno wspominał produkcję z jej udziałem.

Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 roku. Aktorka zmagała się z rakiem trzustki. Początkowo hospitalizacja przynosiła efekty, a po wycięciu guza aktorka czuła się znacznie lepiej. Niestety po krótkim czasie choroba ponownie dała o sobie znać. Śmierć gwiazdy wywołała wielkie poruszenie w świecie mediów. Na szczęście pamięć po Ani pozostanie wiecznie żywa, a wszystko to dzięki filmom i serialom, w których mogliśmy ją podziwiać. Niedawno na szklanym ekranie wspominał ją partner, Jarosław Bieniuk

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk pozuje jak modelka

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską

Przybylska była partnerką piłkarza Jarosława Bieniuka. Osierociła trójkę dzieci: córkę Oliwię oraz synów Szymona i Jana. Rodzina pielęgnuje pamięć o aktorce. Dzieci Anny regularnie publikują ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Nie zapomina o niej również Jarosław. Niedawno na InstaStories opublikował fragment filmu, w którym grała Ania. Z pewnością bardzo brakuje mu ukochanej, która była wsparciem zarówno dla niego, jak i dla dzieci. 

Nasza piękna Aneczka - taki napis pojawił się na ujęciu.

Anna PrzybylskaAnna Przybylska Instagram @jaretpalmer

ZOBACZ TEŻ: Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady Anny Przybylskiej? Wszystko na to wskazuje! "Ma wszelkie predyspozycje, by zawojować show-biznes"

Anna Przybylska zadebiutowała w ''Ciemnej stronie Wenus'' w 1997 roku. Później przez wiele lat wcielała się w Marylkę w serialu ''Złotopolscy'' i to właśnie za tę rolę zyskała największą sympatię widzów. Mimo to umiała doskonale przełamać stereotyp komediowej aktorki. Mogliśmy ją podziwiać również w ''Sępie'', ''Karierze Nikosia Dyzmy'' czy ''Bilecie na księżyc''.

Więcej o: