Dzień Matki. Oliwia Bieniuk wspomina mamę. Wrzuciła do sieci stare zdjęcie z Anną Przybylską. Wzruszający wpis

Oliwia Bieniuk uczciła Dzień Matki. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z Anną Przybylską. Piękna fotografia, wzruszający wpis.

Oliwia Bieniuk z każdym miesiącem jest coraz aktywniejszą użytkowniczką Instagrama. Publikuje w sieci wiele treści, począwszy od zdjęć ze znajomymi, przez selfie aż po rodzinne fotografie. Jakiś czas temu zrelacjonowała wizytę u najmłodszego brata, Kazika, a 26 maja z okazji Dnia Matki wspomniała ukochaną mamą, Annę Przybylską. Czytając wpis, można uronić łzę.

Zobacz wideo Agnieszka Mrozińska: Marzy mi się, żeby zagrać Anię Przybylską. Od 6 roku życia słyszę, że jestem do niej podobna

Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską

Z okazji dzisiejszego święta gwiazdy zalały internet zdjęciami ze swoimi rodzicielkami. Zrobiła to również Oliwia Bieniuk. Fotografia przedstawia kilkunastoletnią dziewczynkę z mamą podczas wyjazdu na narty.

Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku, od 6 lat, nie mogę z Tobą świętować tego cudownego dnia. Chciałabym Ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć, jak bardzo Cię kocham i życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Teraz życzę Ci przede wszystkim wiecznego spokoju. Twoja córka, Oliwia. Kocham Cię - napisała pod postem.
 

Pamiątkowe zdjęcie w krótkim czasie doczekało się kilku tysięcy polubień. Nie dziwimy się. Anna była uwielbianą aktorką, a jej śmierć zaskoczyła najwierniejszych fanów. Zawsze uśmiechnięta, pogodna i z poczuciem humoru gwiazda zmarła w październiku 2014 roku, kilka miesięcy po ciężkiej operacji usunięcia guza trzustki. Przybylska osierociła troje dzieci: dziś osiemnastoletnią Oliwię, czternastoletniego Szymona i dziewięcioletniego Jana.

ZOBACZ TEŻ: Przyjaciółka Anny Przybylskiej pokazała niepublikowane wcześniej prywatne zdjęcie z gwiazdą. Dziś aktorka skończyłaby 41 lat