Oliwia Bieniuk zdradziła kulisy rodzinnej sesji zdjęciowej z przyrodnim bratem. Widać, jak pozuje z dzieckiem Gliwińskiej

Oliwia Bieniuk odnajduje się w nowej roli. Dwa miesiące temu córka Jarosława Bieniuka powiatała na świecie przyrodnego brata. Zobaczcie jej relację z ich wspólnej sesji.

Oliwia Bieniuk musi stale zmagać się ze skutkami popularności rodziców. Ostatni związek jej ojca, Jarosława Bieniuka, z pewnością zalicza się do tych z natury burzliwej. Martyna Gliwińska w jednym z wywiadów zdradziła reakcję piłkarza na wieść o ciąży. Dodatkowo wyznała, że ich relacja aktualnie zmierza w dobrym kierunku, ponieważ pragną wspólnymi siłami wychowywać urodzonego dwa miesiące temu Kazika. Jak nowego członka rodziny przywitały dzieci Bieniuka i Anny Przybylskiej? Oliwia udostępniła InstaStories, na których widać przygotowania do profesjonalnej sesji zdjęciowej z przyrodnim bratem. Wyglądają uroczo! 

Zobacz wideo Była partnerka Jarosława Bieniuka systematycznie relacjonowała przebieg swojej ciąży

Oliwia Bieniuk pozuje do zdjęć z Kazikiem

Aktywność w mediach społecznościowych córki Anny Przybylskiej jest chętnie obserwowana przez internautów. Nic w tym dziwnego, skoro nastolatka tak bardzo przypomina sławną mamę. Zainteresowanie fanów wzbudzają również wszelkie doniesienia na temat relacji ojca Oliwii z Martyną Gliwińską. Para doczekała się syna, który urodził się zaledwie dwa miesiące temu. Jarosław poczuwa się do odpowiedzialności i postanowił zająć się dzieckiem, pomagając byłej partnerce w jego wychowywaniu. 

Z udostępnionych przez Oliwię InstaStories zdjęć dowiadujemy się, że zarówno ona, jak i jej rodzeństwo, zaakceptowali przyrodniego brata. Ba, nawet zorganizowali pamiątkową wspólną sesję zdjęciową, której kulisy możemy zobaczyć na profilu nastolatki. 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Instagram/ @oliwia.bieniuk

Dzieci pozują przed obiektywem na jednym łóżku, wtulając się w nowo narodzonego Kazika. Trzeba przyznać, że ten widok chwyta za serce. Cała stylistyka sesji zachowana jest w naturalnych barwach, a modele w białych strojach wyglądają jak aniołki.