Anna Lewandowska odwiedziła ulubioną warszawską fryzjerkę. Efekt? Zachwycający! "Też takie chcę"

Anna Lewandowska przyleciała do Warszawy i wybrała się do nowego salonu fryzjerskiego. Teraz możemy ocenić efekty pracy ulubionej stylistki sportsmenki. Jak Wam się podoba jej fryzura?

Anna Lewandowska dba nie tylko o swoją sylwetkę, regularnie trenując i zdrowo się odżywiając. Trenerka lubi również zachwycać włosami. Ostatnio ukochana Roberta Lewandowskiego po raz pierwszy od czasu izolacji przyleciała do Warszawy i znalazła trochę czasu, by odwiedzić swoją ulubioną fryzjerkę. Teraz podziwiać możemy efekt tej wizyty.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Wygląda zjawiskowo!

Anna Lewandowska niedawno po raz drugi została mamą. Na świat przyszła kolejna córka trenerki i Roberta Lewandowskiego - Laura. Chociaż sportsmenka cieszy się macierzyństwem i docenia chwile spędzone w rodzinnym gronie, to pozostaje aktywna zawodowo oraz chętnie dba o swoją urodę. Ostatnią ku temu okazją była wizyta Anny Lewandowskiej w Warszawie. Podczas pobytu znalazła ona chwilę dla siebie i odwiedziła ulubioną fryzjerkę. Okazało się bowiem, że stylistka właśnie otworzyła nowy salon.

Przepiękna Anna Lewandowska i jej cudne włosy w naszym wydaniu - pochwaliła się fryzjerka na Instagramie.
 
Takie śliczne włosy u Marylki. A że ma nowy salon, polecam - powiedziała trenerka.

Trzeba przyznać, że chociaż ukochana Roberta Lewandowskiego nie zdecydowała się na spektakularną metamorfozę, nie zmieniła bowiem drastycznie koloru ani długości włosów, to efekt końcowy jest naprawdę korzystny i widoczny! Pasma Anny Lewandowskiej zostały odświeżone nowym kolorem i delikatnie podcięte, a zmianę tę doceniły internautki:

Piękny subtelny efekt!
Też takie chcę.
Ślicznie! Kolor mega! - czytamy w komentarzach.

A Wam jak się podoba?

Polecamy: Anna Lewandowska z okazji rocznicy ślubu opublikowała mnóstwo zdjęć z Robertem i córkami. Niektóre widzimy pierwszy raz.