Anna Lewandowska z okazji rocznicy ślubu opublikowała mnóstwo zdjęć z Robertem i córkami. Niektóre widzimy pierwszy raz

Anna Lewandowska z okazji siódmej rocznicy ślubu z Robertem Lewandowskim dodała na InstaStories wiele zdjęć. Niektóre z nich pokazała fanom po raz pierwszy.
Zobacz wideo Robert Lewandowski szczerze o żonie

22 czerwca 2013 roku Robert Lewandowski poślubił swoją ukochaną Annę Stachurską. On był wtedy u progu wielkiej kariery piłkarskiej, ona trenowała karate i zdobywała prestiżowe nagrody. Po ślubie stali się jednym z popularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie, a dziś są najbardziej znaną "power couple". Mają fanów na całym świecie a ich profile na Instagramie śledzą miliony użytkowników (Ani prawie 3, Roberta 17,5).

Anna Lewandowska świętuje kolejną rocznicę ślubu

Lewandowscy od lat mieszkają w Niemczech, gdzie Robert gra w drużynie Bayernu Monachium. W międzyczasie dwukrotnie zostali rodzicami - trzy lata temu pojawiła się Klara, w tym roku Laura. Ania i Robert tworzą szczęśliwą rodzinę, co chętnie pokazują w mediach społecznościowych. Z okazji siódmej rocznicy ślubu dodali zdjęcia z wesela. "Lewa" zdradziła, jak wyglądał ich pierwszy taniec, a "Lewy" na dodanym przez siebie ujęciu czule dotyka twarzą żony. Jednak ku uciesze fanów, to nie wszystko! Na InstaStories trenerki pojawiło się mnóstwo innych zdjęć. Wśród nich są takie, które możemy zobaczyć po raz pierwszy.

Na fotografiach pozuje z mężem, został m.in. ujęty moment, gdy otrzymała od niego kwiaty. Są zdjęcia z wakacji i wspólnych wyjść. Ania i Robert na niektórych pozują także z córkami - tych do tej pory nie widzieliśmy! Ich rocznicę uczciła też przyjaciółka trenerki, Ola Dec. Dodała kilka zdjęć ze ślubu Lewandowskich, na których pozuje z panną młodą. Wszystkie zobaczycie w naszej galerii.

Więcej o: