Anna Lewandowska pochwaliła się "prostą" stylizacją. Sam żakiet, buty i torebka to kilkanaście tysięcy złotych

Anna Lewandowska pochwaliła się fanom kolejną stylizacją. Jak się okazuje, mogła ją ona kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Anna Lewandowska kilka tygodni temu urodziła swoje drugie dziecko. Na szczęście kolejny poród odbył się już bez żadnych komplikacji. Mimo natłoku nowych obowiązków trenerka znalazła czas dla siebie. Postanowiła wybrać się do fryzjera i zdecydowała się na odświeżenie fryzury. Nie ukrywała, że to dla niej wielka przyjemność! Lewa ostatnio poszła o krok dalej i zapowiedziała, że planuje wymienić część ubrań w szafie.

Anna Lewandowska w markowej stylizacji

Trenerka kilka dni temu poinformowała fanów, że zamierza zrobić porządek w swojej szafie. Gwiazda ma również ochotę na odważną zmianę stylu.

Czas wymienić szafę... Nie ukrywam (taaakie to babskie, prawda?), że mam ochotę poszaleć ze stylem. Po ciąży czas na wymianę kilku rzeczy... - napisała na InstaStories.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę. Pomyliła nazwę klubu Roberta Lewandowskiego z konkurencją. Teraz się tłumaczy

Lewandowska finalnie zdecydowała, że chce dać swoim ubraniom drugie życie.

Kilka dni temu pokazywałam Wam na IS, że przyszedł czas na porządki w szafie. To dobry moment, żeby moje ubrania otrzymały drugie życie - kontynuowała.

Gwiazda przy okazji zaprezentowała sportową, jednak elegancką stylizację. Na pierwszy rzut oka wydaje się prosta, jednak można przypuszczać, że Lewa wydała na nią nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram/annalewandowskahpba

Ania ma na sobie największe marki. Same buty pochodzą od Balenciagi, a podobne modele kosztują w okolicach 3-4 tysięcy złotych. Cena torebki także może zrobić wrażenie. Ten konkretny dodatek marki Loewe kosztuje około 7 tysięcy złotych. Natomiast ceny bardzo podobnych żakietów Off-White oscylują w granicach 6 tysięcy złotych.

Co myślicie o stylu Lewandowskiej?