Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę. Pomyliła nazwę klubu Roberta Lewandowskiego z konkurencją. Teraz się tłumaczy

Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie zdjęcie w towarzystwie Roberta Lewandowskiego. Niestety w publikację wkradł się znaczący błąd.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W sieci nie udostępnia tylko materiałów związanych z jej zawodem, ale uchyla niekiedy rąbek tajemnicy związany z jej życiem prywatnym. Chętnie dzieli się zdjęciami ze swoją rodziną. Robert Lewandowski od kilku lat gra w Bundeslidze, a od 6 lat występuje pod flagą Bayernu Monachium. Ostatnio trenerka zamieściła zdjęcie z mężem, a przy oznaczaniu klubu ukochanego popełniła znaczący błąd...

ZOBACZ: Anna Lewandowska odtworzyła kultowy taniec do "Hips Don't Lie", który tańczyła w 8. miesiącu ciąży. Odsłoniła brzuch. WOW

Zobacz wideo Kwarantanna u Lewandowskich: Klara ćwiczy z Robertem

Anna Lewandowska oznaczyła klub przeciwników Roberta

Trenerka i jej ukochany zapozowali do zdjęcia. Ania chciała w ten sposób uczcić, że Robert podczas środowego meczu strzelił zwycięskiego gola w starciu z Werder Brema. Miała pogratulować ukochanemu i wspomnieć przy tym nazwę jego klubu Bayern Monachium. Błąd wkradł się, gdy Ania podpisywała publikację i oznaczyła konkurencyjny zespół Bayer Leverkusen.

With my Champion! @_rl9 #robertlewandowski #annalewandowska #deutschemeisterschaft #fcbayer.
 

Ania niedługo po publikacji posta naprawiła swój błąd. Internauci zwrócili uwagę na jej literówkę, a ona w odpowiedzi na komentarze pisała, że pomyłka powstała w wyniku pośpiechu. 

Tak to jest, jak szybko się wrzuca post #fcbayern - odpowiedziała Lewandowska.

Miejmy nadzieję, że Robert wybaczył niedopatrzenie Ani!

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska narzeka na treningi po drugiej ciąży. "Ciało regeneruje się wolniej, zmęczenie, wiek już nie ten"