Bliźniaczo wystylizowani Lewandowscy wybrali się na rodzinny spacer z córkami. "Sztos"

Anna i Robert Lewandowscy uraczyli internautów kolejnymi rodzinnymi fotkami. Tym razem wybrali się z córkami na spacer, prezentując podobne luzackie stylizacje.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski lubią chwalić się swoim szczęściem, które w dużej mierze wynika z celebrowania każdej wspólnie spędzonej chwili. Dla pary sportowców rodzina jest zawsze najważniejsza, szczególnie, że w ostatnich miesiącach powiększyła się o kolejnego członka. Młodzi rodzice często udostępniają urocze fotografie córek, choć nie zdecydowali się jeszcze na publikację ich wizerunku. Tym razem pochwalili się niedzielnym spacerem z pociechami. Choć jak zwykle zasłonili twarze Laury i Klary, to i tak rodzinny obrazek zachwyca swoim urokiem. Fani docenili również luzackie stylizacje Lewandowskich. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska znalazła już swoją następczynię!

Lewandowscy na rodzinnym spacerze w Łazienkach

Stylizacje Anny Lewandowskiej od zawsze cieszą oko znawców mody. Choć ubrania celebrytki często wyglądają niepozornie prosto, ich cena przyprawia o zawrót głowy. Żona sportowca zaraziła go pasją do nietuzinkowego dobierania odzieży? Oboje wskoczyli w sportowe ciuchy i wybrali się na rodzinny spacer z córkami. Stylówki dopełnili hipsterskimi skarpetami. 

Rodzinnie. Kocham najbardziej - czytamy pod zdjęciem, które opublikowała Anna. 
 
Sama słodycz!
Uwielbiam, ale skarpety sztos!
 Najlepsza rodzina sportowa- pisali pod postem internauci.

Tradycyjnie fotografię ze spaceru opublikował również piłkarz, który systematycznie chwali się swoimi trzema dziewczynami na oficjalnym instagramowym profilu. Na zdjęciu widać, że starsza córka celebrytów prawdopodobnie jest żywo zainteresowana światem i otaczającą ją przyrodą. Możliwe też, że Klara przyzwyczaiła się już do odwracania główki, gdy tylko rodzice wyciągają aparat. 

LewandowscyLewandowscy Instagram/ @_rl9

Uroczy widok, prawda?