Lewandowscy na spacerze z córkami. Cena wózków robi wrażenie, ale stylizacja Ani również. Buty od sławnej projektantki są świetne

Lewandowscy wybrali się na rodzinny spacer. Niemal identyczne wózki Laury i Klary wzbudziły zainteresowanie fanów, a my pochyliliśmy się nad stylizacją Ani.

Anna i Robert Lewandowscy to para, która ciężką pracą osiągnęła sukces. Nic więc dziwnego, że sportowcy od czasu do czasu pozwalają sobie na odrobinę luksusu, a już na pewno starają się zapewnić go dzieciom - Laurze i Klarze. 

Zobacz wideo

Na instagramowym profilu Ani Lewandowskiej pojawiło się ostatnio zdjęcie z rodzinnego spaceru, na którym widać, że obie córeczki mają takie same wózki. Pod postem trenerki nie zabrakło pytań odnośnie rodzaju i ceny. Model to Cybex platinum priam koi crystallized, który wraz z gondolą, stelażem i innymi gadżetami może kosztować nawet ponad 8 tys. zł za sztukę.

 

Niepozorna stylizacja Lewandowskiej zaskakuje ceną

Nie wózki jednak najbardziej przykuły naszą uwagę. Szczególnie zainteresowaliśmy się stylizacją Anny Lewandowskiej, bo choć zestaw z pozoru wygląda na skromny, w rzeczywistości jest sporo wart. Sportowe buty, które miała na sobie trenerka podczas spaceru z rodziną to model "eclypse" od Stelli McCartney o cenie przekraczającej 2 tys. zł. Z kolei biały t-shirt z niewielkim nadrukiem jest od Burberry. Pochodzi z tegorocznej kolekcji i kosztuje ok. 3 tys. zł. 

Zarówno Ania, jak i Robert po raz kolejny popisali się stylem i smakiem. Nic dziwnego, że od lat są zachwalani przez modowych krytyków. Proste stylizacje to w ich przypadku strzał w dziesiątkę. Wygląda na to, że dobrali się też pod względem kolorystycznym.

Fotografie ze spaceru pojawiły się także na Instagramie Roberta Lewandowskiego, który chętnie dzieli się życiem rodzinnym w towarzystwie swoich trzech dziewczyn. I choć młodzi rodzice nie zdecydowali się jeszcze na pokazanie córek w całości, publikowane zdjęcia potrafią być naprawdę urocze.