Anna Lewandowska wrzuciła rodzinne zdjęcie. Jest na nim Robert z córkami. "Można być gwiazdą i pięknym człowiekiem"

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, które wręcz rozczuliło jej obserwatorów. Widzimy na nim Roberta Lewandowskiego z dwoma córeczkami.

23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. Tego dnia na Instagramie pojawia się mnóstwo zdjęć gwiazd, które celebrują to święto. Poruszającymi życzeniami podzieliły się już między innymi Kylie Jenner czy Michelle Obama. Teraz przyszedł czas na naszych lokalnych celebrytów. Do tego grona dołączyła Anna Lewandowska, która pokazała obserwatorom piękną rodzinną fotografię.

Zobacz wideo Klara często towarzyszy rodzicom w treningach

Robert Lewandowski pozuje z córkami

Anna Lewandowska postanowiła przenieść świętowanie Dnia Ojca również na Instagram. Opublikowała na profilu zdjęcie uśmiechniętego męża z córeczkami. Trzyletnia Klara daje tacie całusa w policzek, natomiast niespełna dwumiesięczna Laura smacznie śpi na jego klatce piersiowej.

Love - krótko napisała trenerka pod zdjęciem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lewandowscy na spacerze z córkami. Cena wózków robi wrażenie, ale stylizacja Ani również. Buty od sławnej projektantki są świetne

 

Fani zauroczyli się tą fotografią. Pod postem pojawiła się fala komentarzy, w których internauci komplementowali piłkarza. Uważają, że jest świetnym tatą.

Najpiękniejsze jest to, że można być wielką gwiazdą, zarabiać miliony i jednocześnie być pięknym człowiekiem.
Super tata.
Ma chłopak szczęście mieć takie dwie gwiazdki.
Najpiękniejsze zdjęcie dnia - pisali.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Lewandowska z okazji rocznicy ślubu opublikowała mnóstwo zdjęć z Robertem i córkami. Niektóre widzimy pierwszy raz

My także twierdzimy, że zdjęcie jest piękne! Myślicie, że niedługo Ania i Robert w końcu zdecydują się, aby pokazać twarze córek?