Tomasz Lis z córką Polą w kawiarni. Dosiadła się tajemnicza kobieta

Tomasz Lis niedawno został sfotografowany na ulicach Warszawy. Towarzyszyła mu tajemnicza kobieta.

Tomasz Lis na początku grudnia trafił do szpitala. Wtedy nie było wiadomo, co się stało, jednak stan mężczyzny był bardzo poważny. Co więcej, jego życie było zagrożone. Dopiero kilka miesięcy później poinformował, że przeszedł udar i czeka go żmudna rehabilitacja. Teraz jednak jest już w świetnej formie i wrócił nawet do uprawiania sportu. Ostatnio był również widziany w towarzystwie tajemniczej kobiety.

Tomasz Lis z tajemniczą kobietą

W trudnych chwilach mógł liczyć na wsparcie byłej żony, Hanny Lis. Rozstali się w 2018 roku, jednak nie zerwali kontaktu. Dziennikarka w rozmowie z "Pani" wyznała, co było przyczyną ich rozwodu:

Niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem. Nie tylko medialną, zaznaczę - mówiła.
Zobacz wideo Kinga Rusin ma boską sylwetkę. I omija siłownie!

Od momentu ich rozstania dziennikarz nie był widziany publicznie z żadną kobietą. Ostatnio został sfotografowany na ulicach Warszawy. Na początku towarzyszyła mu jedynie starsza córka Pola. Dziewczyna jechała na rowerze, później jej tata skorzystał z elektrycznej hulajnogi. Po pewnym czasie dołączyła do nich tajemnicza szatynka. W trójkę wypili kawę. Jednak kobieta zostawiła ich na chwilę, później dosiadła się do stolika. Miała na sobie białą obcisłą koszulkę, na którą zarzuciła sweter. Do tego dobrała dżinsy oraz trampki. Jak widać, Pola już wcześniej poznała koleżankę taty. Zdjęcia Tomasza Lisa z tajemniczą kobietą zobaczycie w naszej galerii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tomasz Lis po wielu miesiącach wrócił do biegania. "Łydka nadal budzi szacunek". Jest w świetnej formie!

Więcej o: