Życie Tomasza Lisa było zagrożone! Dziennikarz w nowym wpisie nawiązuje do dnia, w którym trafił do szpitala. Podziękował personelowi w pięknych słowach

Tomasz Lis przyznał w najnowszym wpisie na Twitterze, że jego życie było zagrożone. Podziękował lekarzom i personelowi placówki w Olsztynie.

Tegoroczny przedświąteczny czas Tomasz Lis zapamięta pewnie na długo. Dokładnie 13 dni temu trafił do szpitala, a jego życie było zagrożone. Dziennikarz podzielił się właśnie kolejnymi szczegółami na temat całej sytuacji w najnowszym wpisie na Twitterze. Złożył życzenia lekarzom i pracownikom placówki w Olsztynie. 

Tomasz Lis dziękuje za uratowanie życia

Redaktor naczelny "Newsweeka" ma dług wdzięczności u specjalistów wojewódzkiego szpitala w Olsztynie. To właśnie tam trafił 13 dni temu, kiedy bardzo źle poczuł się w drodze na wywiad. Jak sam przyznał, jego życiu groziło niebezpieczeństwo, jednak interwencja lekarzy i troska personelu pomogła. Teraz, kiedy już wrócił do domu i poczuł świąteczny klimat, podziękował i złożył życzenia wszystkim tym, dzięki którym nadal żyje. 

Szczególne serdeczne życzenia świąteczne składam lekarzom z oddziału neurologii specjalistycznego szpitala wojewódzkiego w Olsztynie, którzy 13 dni temu uratowali mi życie i pracownikom tego oddziału, którzy następne, trudne dni, uczynili nie tylko znośnymi, ale i sympatycznymi.

Mamy nadzieję, że zagrożenie minęło na dobre i przed dziennikarzem spokojne i rodzinne święta. Życzymy mu dużo zdrowia! 

CW

Jak Kinga Rusin dba o sylwetkę? O wszystkim porozmawiała z naszą reporterką. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (84)
Tomasz Lis wspomina dzień, w którym trafił do szpitala. "Uratowali mi życie"
Zaloguj się
 • czarek1

  Oceniono 37 razy 25

  Najlepsze życzenia całkowitej poprawy zdrowia i życzenia świąteczne dla red. T.Lisa

 • Gość: Ch*j w kasku

  Oceniono 40 razy 24

  Zdrowych, wesołych, radosnych świąt życzę ci Tomku !

 • Gość: Mama 2014

  Oceniono 26 razy 22

  Ponad cztery lata temu trafiłam do tego szpitala.Byłam w siódmym miesiącu ciąży codziennie widziałam jak lekarze walczą o mnie i o moje dziecko dzięki troskliwej i fachowej opiece lekarzy z Wojewódzkiego Szpitala w Olsztynie dziś mam zdrowego syna.Lekarze z Wojewódzkiego w Olsztynie z całego serca dziękuję

 • Gość: I

  Oceniono 22 razy 16

  Idą Święta, czas radości, pojednania, chrześcijańskiej miłości bliźniego. Z wielu wpisów wybija się coś innego. Wszystkiego dobrego .

 • Gość: andrzej

  Oceniono 20 razy 14

  najlepszego niech smutasy zyczacy ci jak najgorzej znikna z twojego zycia

 • aus

  Oceniono 26 razy 12

  Zdrowiej, idz i nie grzesz wiecej

 • glinda53

  Oceniono 10 razy 10

  Panie Tomaszu ,mamy ogromna rzesze dobrych lekarzy z klasa ,przylanczam sie do pozdrowien dla tych ,ktorzy dali sobie rade z pana problemem.Ale panie Tomku, Hanna Lis miala racje podazajac jakosc pana selfie:-)))))dla pana i "wszystkich na chorobowym" :-))),niedzwiedziego zdrowia .

 • mariuszg2

  Oceniono 14 razy 8

  idą święta. cuda się zdarzają

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX