Tomasz Lis po wielu miesiącach wrócił do biegania. "Łydka nadal budzi szacunek". Jest w świetnej formie!

Tomasz Lis zdecydował się powrócić do swojego sportowego hobby i wybrał się na trening do Łazienek Królewskich. Dziennikarz zadbał o bezpieczeństwo swoje i innych.

Kilka miesięcy temu Tomasz Lis zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W grudniu ubiegłego roku trafił do szpitala w Olsztynie na oddział intensywnej terapii. Całe szczęście, dzięki rehabilitacji, stan dziennikarza uległ poprawie, a w marcu publicysta wrócił już do pracy. O swojej chorobie opowiedział na antenie radia TOK FM. Teraz Tomasz Lis zdecydował się na kolejny krok w drodze do zdrowia - powrót do sportu.

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki

Tomasz lis wrócił do aktywności sportowej

Tomasz Lis zdecydował się na powrót do swojego hobby - biegania. Przypomnijmy, że dziennikarz brał udział w licznych maratonach na całym świecie, m.in. w Tokio, Berlinie czy Genewie. Na miejsce swojego pierwszego treningu po przerwie publicysta wybrał Łazienki Królewskie. Udostępnił na swoim Instagramie krótki film, na którym wbiega do parku. Oczywiście Tomasz Lis zadbał także o bezpieczeństwo i, zgodnie z zaleceniami, założył maskę również na czas biegu. 

Pierwsze dłuższe kroki - dokładnie 5 miesięcy później i o wiele kilogramów za dużo... #biegambolubie #powrotdoformy #powrotdonormalnosci - napisał Tomasz Lis.

 

Obserwatorzy Tomasza Lisa wyrazili w komentarzach swoje wsparcie dla dziennikarza. Wielu zauważyło, że pomimo przerwy, jego ciało nadal zachowało sportowy kształt:

Ale łydka nadal budzi szacunek. Zdrowia, panie Tomaszu!

Wszystko wróci do normy. Życzę dobrego zdrowia i wytrwałości w zajęciach wokół siebie.

Panie Tomaszu, wspieram Pana mocno. Trzymam kciuki.

My także życzymy dużo zdrowia i podziwiamy sportowe podejście do życia!