Tomasz Lis wrócił do pracy. Opowiedział szczerze o swojej chorobie: Prawie byłem po drugiej stronie

Tomasz Lis po miesiącach trudnej rehabilitacji w końcu wrócił do pracy. W porannej audycji w TOK FM opowiedział szczerze o swojej chorobie.

W piątek Tomasz Lis pojawił się w porannej audycji w radiu TOK FM, prowadzonej przez Jacka Żakowskiego. To znak, że dziennikarz wraca do pracy. Podczas swojej pierwszej audycji po wielu miesiącach przerwy, szczerze opowiedział o chorobie.

Tomasz Lis szczerze o chorobie

W piątkowy poranek Tomasz Lis pojawił się na antenie TOK FM, gdzie od lat był gościem programu "Poranek TOK FM" u Jacka Żakowskiego.

Dziękuję za dobre słowo wasze i wielu słuchaczy. Były chwile, kiedy prawie byłem po drugiej stronie - zaczął dziennikarz.

Później odniósł się do problemów, jakie ma z mową.

Przepraszam, że nie mówię tak wyraźnie, jak mówiłem. To jeszcze trochę potrwa. Ale dwa i pół miesiąca temu nie mówiłem w ogóle.

Przypomnijmy, że pierwsze problemy ze zdrowiem Tomasza Lisa pojawiły się w grudniu ubiegłego roku. To właśnie wtedy trafiła informacja do mediów, że dziennikarz przebywa na oddziale klinicznym anestezjologii i intensywnej terapii w Wojewódzkim Szpitalu w Olsztynie. Wcześniej udał się tam w sprawach zawodowych, jednak niespodziewanie zasłabł i trafił na oddział. Nieoficjalnie media dowiedziały się, że dziennikarz przeszedł udar.

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki:

Choć nie była podana oficjalna informacja o stanie zdrowia dziennikarza, wiadomo było, że czeka go długa i żmudna rehabilitacja. Po koniec stycznia na profilu na Twitterze pojawił się długi post, w którym dziękował lekarzom, pielęgniarkom i rehabilitantom za powrót do dawnej sprawności.

Serdecznie dziękuję lekarzom, rehabilitantom i paniom pielęgniarkom z Oddziału Rehabilitacji IPiN w Warszawie, dzięki którym w życzliwej atmosferze stosunkowo szybko doszedłem do siebie, stanąłem na nogi i niemal wróciłem do dawnej formy. - napisał.

Nam nie zostaje nic innego jak życzyć jeszcze więcej zdrowia!

BO

Więcej o:
Komentarze (44)
Tomasz Lis wrócił do pracy. Opowiedział szczerze o swojej chorobie: Prawie byłem po drugiej stronie
Zaloguj się
 • gapcio2010

  Oceniono 31 razy 23

  Dużo zdrowia, to NAJWAZNIEJSZE. Reszta przyjdzie sama....

 • nieotake

  Oceniono 25 razy 15

  Zdrówka i hartu ducha życzę, Panie Tomku.
  Niestety, wszystkich myślących, przyzwoitych i wrażliwych Polaków na widok tego rozPiSdziaju ojczyzny też wcześniej czy później szlag trafi - to tylko kwestia czasu.

 • adasiekptasiek

  Oceniono 18 razy 14

  trzymaj się chłopie

 • avensis77

  Oceniono 20 razy 12

  Dużo zdrowia.

 • a.ann1

  Oceniono 13 razy 7

  Panie Tomku! Niesamowicie ucieszyłem się dziś rano ,gdy usłyszałem Pana głos w radiu TOK FM ,tak jak co piątek od siedemnastu lat ,z tą tragiczna przerwą...Nie zawsze się z Panem zgadzałem ,wręcz niekiedy Pan mnie wkurzał...Zaszczuli Pana!Nikt by tego nie wytrzymał...A ,że inklinacje genetyczne takie ,a nie inne...?Trzymam mocno kciuki za to,żeby już nic złego Panie Tomku ,Panu się nie stało...

 • pixie_und_dixie

  Oceniono 6 razy 6

  Bardzo się ucieszyłem Panie Tomaszu, że dzisiaj w porannej audycji TOK FM usłyszałem Pana, jak zwykle celne opinie. Nawet się zastanawiałem, jakbym mógł to Panu napisać. Wszedłem dopiero co na gazeta.pl, spojrzałem że jest artykuł o Panu, no i skorzystałem z okazji. ;-) Dużo zdrowia. :-)

 • sander7777

  Oceniono 11 razy 5

  Tysięcy poranków w piątek TOK FM i poniedziałków w Onecie

 • zelenyles

  Oceniono 5 razy 3

  no to w takiej sytuacji po chrześcijańsku życzę mu zdrowia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX