Kinga Rusin wspiera Tomasza Lisa w chorobie. Robi wszystko, by dziennikarz wrócił do zdrowia

Mimo że rozstanie Kingi Rusin i Tomasza Lisa nie należało do najłagodniejszych, to po latach była żona potrafi wyciągnąć rękę w potrzebie. Udowodniła to, pomagając mu, gdy zachorował.

Tomasz Lis pierwszy udar miał pięć lat temu, tuż po przebiegnięciu maratonu w Amsterdamie. Niestety, w połowie grudnia ubiegłego roku sytuacja się powtórzyła, a Lis trafił do szpitala w Olsztynie. W tak trudnych chwilach może liczyć na wsparcie najbliższych, a także byłej żony. Kinga Rusin wzięła sprawy w swoje ręce i pomogła Lisowi.

Kinga Rusin odwiedziła Tomasza Lisa w szpitalu

Jak donosi tygodnik "Na Żywo", gdy tylko Kinga Rusin dowiedziała się o udrze byłego męża, nie pozostała bierna. Bez wahania odwiedziła go w szpitalu, a także załatwiła mu konsultacje u jednego z najlepszych neurochirurgów w Polsce. 

Tomek został przez niego zdiagnozowany i cały czas pozostaje pod jego opieką - zdradza informator tygodnika.

Zofia Klepacka i Kinga Rusin spotkały się przed lokalem wyborczym. Doszło do awantury:

Zobacz wideo

Dzięki interwencji najlepszego specjalisty ze zdrowiem Tomasza Lisa jest coraz lepiej. Dziennikarz odzyskał świadomość i może już mówić oraz pisać. O tym, że jego stan jest coraz lepszy, świadczy chociażby zdjęcie, które opublikowała jego koleżanka po fachu, Katarzyna Kolenda-Zaleska. Odwiedziła go w szpitalu w dzień finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

Mamy nadzieję, że Tomasz Lis szybko wróci do zdrowia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.