Kinga Rusin wspierała Tomasza Lisa w chorobie? Na jaw wyszły nowe fakty. Stawiają sprawę w nowym świetle. "To chyba jakiś żart"

Media donosiły, że Kinga Rusin cały czas wspierała w chorobie Tomasza Lisa i opiekowała się nim w szpitalu. Jak donosi "Pudelek" dziennikarka rzekomo miała nie pomagać byłemu mężowi w trudnych chwilach.

Tomasz Lis w połowie grudnia ubiegłego roku trafił do szpitala. Dziennikarz miał udar. Wówczas media donosiły, że w chorobie wspiera go Kinga Rusin. Tygodnik "Na Żywo" twierdził, że prowadząca "Dzień Dobry TVN" miała załatwić mu nawet  konsultacje u jednego z najlepszych neurochirurgów w Polsce (więcej na ten temat TUTAJ). Teraz, jak donosi serwis Pudelek.pl, podobno to nie prawda. 

Kinga Rusin nie pomagała Tomaszowi Lisowi?

W trudnych chwilach czy chorobie ludzie zapominają o dawnych kłótniach i urazach i wspierają się nawzajem. Czy tak było w przypadku Kingi Rusin i Tomasza Lisa? Pudelek.pl twierdzi, że nie. Informatorzy serwisu donoszą, że Rusin miała nie pomagać byłemu mężowi podczas choroby. 

Wszyscy zastanawiają się, skąd takie bzdury wzięły się w mediach? Ich kontakty są napięte od lat i choroba tego nie zmieniła. (...) Informacje o pomocy Kingi to chyba jakiś żart - miał powiedzieć informator Pudelka.

Podobno jednak cały czas u boku Lisa miała być Hanna Lis. 

Od samego początku Tomkiem opiekowała się Hanna. Była w Olsztynie już kilka godzin po tym, jak trafił do szpitala. Była przy nim non stop. Najpierw na OIOM-ie, potem na neurochirurgii. Udało jej się załatwić mu miejsce w Instytucie Psychiatrii i Neurochirurgii. Towarzyszyła mu przy każdym śniadaniu, obiedzie, kolacji. Razem z nim wykonywała ćwiczenia, które są niezbędne po udarze. Potwierdzą to wszyscy pracownicy szpitali, w których leżał - czytamy na Pudelku. 

Jak było naprawdę? Tego być może dowiemy się niebawem od samych zainteresowanych.  Przypomnijmy, że Tomasz Lis wraca do zdrowia i czuje się coraz lepiej. Dziennikarz jest już aktywny w social mediach. Razem z Katarzyną Kolendą Zalewską wspierał ostatnio Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

AG 

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.