Kinga Rusin wspierała Tomasza Lisa w chorobie? Na jaw wyszły nowe fakty. Stawiają sprawę w nowym świetle. "To chyba jakiś żart"

Media donosiły, że Kinga Rusin cały czas wspierała w chorobie Tomasza Lisa i opiekowała się nim w szpitalu. Jak donosi "Pudelek" dziennikarka rzekomo miała nie pomagać byłemu mężowi w trudnych chwilach.

Tomasz Lis w połowie grudnia ubiegłego roku trafił do szpitala. Dziennikarz miał udar. Wówczas media donosiły, że w chorobie wspiera go Kinga Rusin. Tygodnik "Na Żywo" twierdził, że prowadząca "Dzień Dobry TVN" miała załatwić mu nawet  konsultacje u jednego z najlepszych neurochirurgów w Polsce (więcej na ten temat TUTAJ). Teraz, jak donosi serwis Pudelek.pl, podobno to nie prawda. 

Kinga Rusin nie pomagała Tomaszowi Lisowi?

W trudnych chwilach czy chorobie ludzie zapominają o dawnych kłótniach i urazach i wspierają się nawzajem. Czy tak było w przypadku Kingi Rusin i Tomasza Lisa? Pudelek.pl twierdzi, że nie. Informatorzy serwisu donoszą, że Rusin miała nie pomagać byłemu mężowi podczas choroby. 

Wszyscy zastanawiają się, skąd takie bzdury wzięły się w mediach? Ich kontakty są napięte od lat i choroba tego nie zmieniła. (...) Informacje o pomocy Kingi to chyba jakiś żart - miał powiedzieć informator Pudelka.

Podobno jednak cały czas u boku Lisa miała być Hanna Lis. 

Od samego początku Tomkiem opiekowała się Hanna. Była w Olsztynie już kilka godzin po tym, jak trafił do szpitala. Była przy nim non stop. Najpierw na OIOM-ie, potem na neurochirurgii. Udało jej się załatwić mu miejsce w Instytucie Psychiatrii i Neurochirurgii. Towarzyszyła mu przy każdym śniadaniu, obiedzie, kolacji. Razem z nim wykonywała ćwiczenia, które są niezbędne po udarze. Potwierdzą to wszyscy pracownicy szpitali, w których leżał - czytamy na Pudelku. 

Jak było naprawdę? Tego być może dowiemy się niebawem od samych zainteresowanych.  Przypomnijmy, że Tomasz Lis wraca do zdrowia i czuje się coraz lepiej. Dziennikarz jest już aktywny w social mediach. Razem z Katarzyną Kolendą Zalewską wspierał ostatnio Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

AG 

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Więcej o:
Komentarze (43)
Kinga Rusin wspierała Tomasza Lisa w chorobie? Na jaw wyszły nowe fakty. Stawiają sprawę w nowym świetle. "To chyba jakiś żart"
Zaloguj się
 • cucurucu

  Oceniono 21 razy 15

  Mnie bardziej interesuje jak sie ''zalatwia sie'' miejsce w klinikach leczniczych??? Kazdy tak moze czy tylko celebrycja ma prawo do zdrowia? Ile to kosztuje i czy obowiazuja koperty?

 • lina555

  Oceniono 9 razy 7

  "Nieprawda" to się powinno pisać łącznie.

 • Szymon Głowacki

  Oceniono 10 razy 4

  A niby po co miała pomagać? Na to były i jest byłym, żeby radzić sobie samemu! No, chyba że to jakiś harem...

 • karrampa

  Oceniono 11 razy 3

  "Udało jej się załatwić mu miejsce w Instytucie Psychiatrii i Neurochirurgii." ?!?
  Czy można prosić o więcej szczegółów, co oznacza 'załatwić' ?
  Potrzebna była koperta, czy może wystarczy być celebrytą o właściwych POglądach, jak np. Najsztub i mieć gwarancję najlepszej opieki w szpitalu czy też korzystnego wyroku ?

 • harmonia222

  Oceniono 7 razy 3

  "Załatwiła miejsce w szpitalu"??? Inaczej co? Umierałby na korytarzu? Nie rozumiem tego, "załatwiła"

 • czarnyminio

  Oceniono 7 razy 3

  Ja katol , antypisior, szczekający na tych łamach o antypoloniźmie Żydów życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia dla dobra polskiej demokracji.

 • banwit

  Oceniono 5 razy 3

  Ku..., ale macie problemy.

 • dzontra_wolta

  Oceniono 2 razy 2

  Rozwiedli się lata temu więc chyba nie ma obowiązku wspierania byłego męża. Tym bardziej, że ma/miał kolejną żonę, która się nim zajmuje.

 • justykob

  Oceniono 4 razy 2

  G....o was to powinno obchodzić matoły plotkowe, czy pudelkowe, nieistotne które. Nawet chorego ciezko człowieka nie potraqficie uszanować. I hope, że wasze g.......e portale padną! Shit z wami! :-(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX