Kinga Rusin i Tomasz Lis świętują sukces starszej córki. Dziennikarz dodał post na Twitterze, skomentował Andrzej Duda

Kinga Rusin i Tomasz Lis mają niemałe powody do radości. Ich starsza córka, Pola, właśnie się obroniła. Dziennikarz pochwalił się nowiną na Twitterze, a jego wpis skomentował nawet Andrzej Duda! Wymienili kilka słów.

Choć Kinga Rusin i Tomasz Lis od lat nie są już razem, to nie ukrywają, że córki: Pola i Iga, są dla nich najważniejsze. Oboje bardzo cieszą się z ich sukcesów i wspierają je w zdobywaniu wiedzy. Pola przez rok studiowała w Stanach Zjednoczonych, jednak potem przeniosła się na Uniwersytet Warszawski, na kierunek stosunki międzynarodowe. Teraz obroniła pracę dyplomową, o czym poinformowali dumni rodzice.

Kinga Rusin ma świetną figurę. Zdradziła nam, jakie ćwiczenia uprawia:

Zobacz wideo

Tomasz Lis i Kinga Rusin świętują sukces córki

Tomasz Lis dodał na Twitterze wspólne zdjęcie ze starszą córką i napisał szczęśliwy:

Starsza córka właśnie się obroniła. Temat pracy - amerykańska polityka zagraniczna.

Jego post skomentował Andrzej Duda, z którym dziennikarz nie ma najlepszych stosunków i dzielą ich poglądy polityczne:

Gratulacje! Ważny moment. Powodzenia! - zwrócił się do Lisów.

Dziennikarz podziękował i zwrócił uwagę na to, że prezydent respektuje ich refleksje na temat tego, że sukcesy córek są dla nich ważniejsze niż prywatne poglądy. Przypomnijmy, że Lis w zeszłym roku publicznie stanął w obronie Kingi Dudy, która była oskarżana, że dostała pracę w kancelarii z protekcji. Pisał wtedy, że od znajomych prawników wie, "że egzamin na aplikację zdała rewelacyjnie" i zdobyć etat pomogła jej "jedynie praca i talent". Już z niej jednak zrezygnowała i ma nowe propozycje.

Zobacz też: Kinga Duda dostała pracę w Londynie. Zarobi tam dużo więcej niż w Polsce. Może liczyć na pensję wyższą niż rodzice

Bardzo dziękuję, przypominając, że publicznie pisałem o sukcesach Pana córki. Jak ustaliliśmy sobie w rozmowie sprzed pięciu lat córki są najważniejsze i największe różnice polityczne w żaden sposób ich nie obejmują - zwrócił się do Andrzeja Dudy.

Andrzej Duda komentuje wpis Tomasza LisaAndrzej Duda komentuje wpis Tomasza Lisa Screen z Twitter.com/ lis_tomasz

Kinga Rusin za to zabrała córkę do restauracji, gdzie świętowały przy lampce szampana. Towarzyszyła im trzecia osoba, jednak dziennikarka jej nie oznaczyła i trudno rozpoznać, kto to jest.

Świętowanie obrony - napisała.

Kinga Rusin świętuje sukces córkiKinga Rusin świętuje sukces córki Screen z Instagram.com/ kingarusin

Serdecznie gratulujemy!

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.