Tomasz Lis trafił do szpitala, teraz komentuje stan swojego zdrowia: Przede mną długa i żmudna rehabilitacja

Tomasz Lis w zeszłym tygodniu trafił do szpitala w Olsztynie. Dziennikarz skomentował stan swojego zdrowia. Jego wiadomość została odczytana podczas wręczenia nagród im. Teresy Torańskiej.

Tomasz Lis we wtorek wieczorem (10 grudnia) trafił do jednego z olsztyńskich szpitali. Jego stan miał na tyle poważny, że wylądował na oddziale intensywnej terapii. Do tej pory dziennikarz milczał i nie było wiadomo, co się dzieje. Dopiero teraz zabrał głos i zdradził, jak się czuje.

Tomasz Lis o stanie swojego zdrowia

Redaktor naczelny "Newsweek Polska" napisał wiadomość, która została odczytana w niedzielę podczas wręczenia nagród im. Teresy Torańskiej, czyli konkursu zorganizowanego przez jego tygodnik. Okazuje się, że dziennikarza czeka długa rehabilitacja.

Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy. Przede mną długa i żmudna rehabilitacja - napisał.

Kinga Rusin zachwyca zgrabną sylwetką. Zdradziła swój sposób:

Zobacz wideo

Zapewnił też, że zrobi wszystko, by wrócić do pełnej sprawności:

Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko, co trzeba, by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko, jak się da - dodał.

Jak na razie nie wiadomo, co się dokładnie stało. Jednak głos zabrała także była żona Hanna Lis, która poinformowała, że dziennikarz czuje się dobrze, a informacje o rzekomym "stanie ciężkim" są całkowicie nieprawdziwe.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.