Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu i sztucznych rzęs. Fani zachwycają się jej urodą, a Gosia nie dowierza: Naprawdę?

Małgorzata Rozenek zaskoczyła swoich obserwatorów i pokazała się w naturalnej wersji - bez makijażu i doklejanych rzęs. Fani nie mogli wyjść z podziwu nad jej urodą.

Małgorzata Rozenek razem z Radosławem Majdanem oraz synami spędza wolne dni z dala od Warszawy. Gwiazda bardzo poważnie traktuje swoje zdrowie, ponieważ jest już w siódmym miesiącu ciąży. Ostatnio wyszła na spacer po plaży, a niektórym z jej obserwatorów bardzo się to nie spodobało. "Perfekcyjna" praktycznie każdego dnia dzieli się nowinkami ze swojego życia, lecz jej najnowsze zdjęcie zaskoczyło mnóstwo internautów. Rozenek bowiem zdecydowała się pokazać bez makijażu i sztucznych rzęs.

Zobacz wideo Rozenek jak Beyonce

Małgorzata Rozenek bez makijażu

"Perfekcyjna" dodała wyjątkowe zdjęcie na swojego Instagrama. Widzimy na nim nie tylko Gosię, ale także Radka, leżącego obok niej i pijącego kawę. Sama Rozenek nie ma na sobie ani grama makijażu, a także zdjęła sztuczne rzęsy.

Dzień dobry. Jakie plany na dziś? W końcu ich wybór potrafi nieźle zmęczyć - napisała nieco żartobliwie.
 

Obserwatorzy oczywiście od razu zauważyli tę małą zmianę. Nie ukrywali również swojego zachwytu nad naturalną urodą "Perfekcyjnej".

Ale pani ładnie bez sztucznych rzęs - napisała jedna z obserwatorek.
Mąż też mi tak mówi, a mi tak ich brakuje - odpisała Gosia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek nie wytrzymała. Gwiazda oburzona nocnym głosowaniem w Sejmie: Zróbmy wybory, jakich nie przeżył nikt

Okazuje się, że Rozenek jest zaskoczona reakcją swoich fanów.

Pani Małgosiu! Ślicznie pani wygląda! Bez makijażu po prostu ślicznie!
Naprawdę? Miło mi, dziękuję. Ale bardzo brakuje mi rzęs - odpowiedziała.

A Wy w jakiej wersji wolicie Rozenek? Ze sztucznymi rzęsami, czy bez?

KB