Małgorzata Rozenek nie wytrzymała. Gwiazda oburzona nocnym głosowaniem w Sejmie: Zróbmy wybory, jakich nie przeżył nikt

Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie nocnego głosowania w Sejmie. Gwiazda nie ukrywa oburzenia. Nie rozumie działań posłów Prawa i Sprawiedliwości.

Małgorzata Rozenek od kilkunastu dni przebywa w izolacji z dala od Warszawy. Razem z rodziną wynajęła domek na Mazurach i stamtąd śledzi, co dzieje się w kraju i na świecie. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że polityka odgrywała w jej życiu istotną rolę, w końcu jej ojciec Stanisław Kostrzewski był kiedyś związany z partią Jarosława Kaczyńskiego. Teraz "perfekcyjna" po raz kolejny skrytykowała działania posłów Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi o nocne przegłosowanie zmian w Kodeksie wyborczym. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie wylatuje z Polski

Małgorzata Rozenek oburzona działaniami partii Jarosława Kaczyńskiego

Od kilkunastu dni politycy, zamiast rozwiązywać sprawy związane z trudną sytuacją w kraju, kłócą się o termin wyborów prezydenckich. Członkowie partii opozycyjnych nie wyobrażają sobie, by Polacy poszli do urn 10 maja. Inaczej na sprawę patrzy partia rządząca, która w nocy z piątku na sobotę przegłosowała zmiany w Kodeksie wyborczym. Umożliwiają one między innymi głosowanie korespondencyjne osobom objętym obowiązkową kwarantanną oraz głosowanie przez pełnomocnika w przypadku osób powyżej 60. roku życia (do tej pory mogli z tego korzystać niepełnosprawni). 

W mediach pojawiają się krytyczne opinie na temat działań polityków PiS-u. Swoje oburzenie wyraziła również Małgorzata Rozenek. 

Zróbmy więc wybory, jakich nie przeżył nikt, parafrazując Oddział Zamknięty. Czy o to chodzi PIS-owi?! Te wybory nie powinny, nie mogą się odbyć. Czy to będzie pierwszy raz od uzyskania przeze mnie praw wyborczych, kiedy nie pójdę na wybory? Ilu będzie takich jak ja? Czy te wybory mają sens? Bez kampanii, w strachu o zdrowie. Z jaką frekwencją? Czy przełożenie ich do jesieni nie byłoby mądrzejszym rozwiązaniem? W co gra władza? Przecież tu chodzi o dużo więcej niż sprawowanie władzy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, ale o dziwo, nie wszyscy fani stanęli po stronie gwiazdy. Niektórzy zaczęli wytykać opozycji jej błędy, usprawiedliwiając niejako działania posłów PiS-u. Patrząc jednak na to, co dzieje się nie tylko w Polsce, ale i na świecie, uważamy, że wybory powinny zostań przesunięte. Jeśli tak się nie stanie, frekwencja będzie naprawdę niska, a osoby, które wybiorą się do lokali wyborczych, narażą swoje zdrowie i życie. 

CW

Więcej o:
Komentarze (93)
Małgorzata Rozenek nie wytrzymała. Gwiazda oburzona nocnym głosowaniem w Sejmie: Zróbmy wybory, jakich nie przeżył nikt
Zaloguj się
 • honorny

  Oceniono 16 razy 10

  Trzeba zdać sobie w końcu sprawę z tego, że państwem rządzą przestępcy. Dla tych ludzi utrzymanie władzy jest kwestią życia lub śmierci. Całkiem dosłownie. Dla rządzącej mafii jest to jedyny ratunek przed wyrokami wielotniego więzienia.

 • wikal

  Oceniono 18 razy 8

  Pani Małgosiu, chodzi TYLKO o sprawowanie władzy. Mamy do czynienia z chorą na władzę i kasę bandą bezwzględnych łajdaków. Z mafią polityczną. Ja też nie pójdę, choć nie jestem w ciąży. Niech sobie wybierajæ swojego figuranta. Skoro Duda na to idzie... Udowadnia, że honor i uczciwość są mu kompletnie obce.

 • cerrie35

  Oceniono 15 razy 7

  Otóż Rozenek się myli. Politykom chodzi TYLKO o sprawowanie władzy. O nic więcej niestety.

 • j21p

  Oceniono 13 razy 5

  Pis to SADYSCI

  #wyPAD !!!!

 • niepisaty_wyksztalciuch

  Oceniono 6 razy 4

  Polską rządzi jeden mały, mściwy, spocony facet. Co za narodowy upadek!

 • 4head

  Oceniono 9 razy 3

  Przecież działania pisich posłów są absolutnie oczywiste.. Robią wszystko aby "dziad z Żoliborza" mógł zachować władzę najwyraźniej kosztem zdrowia i życia Polaków i tym samym kosztem Polski!

 • wujek_mirek

  Oceniono 2 razy 2

  Ogląda to g.wno to i g.wno w tym starym łbie ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX