Małgorzata Rozenek pozuje w samej bieliźnie. Jej ciążowy brzuch jest naprawdę duży. Fani: Pięknie wyglądasz

Małgorzata Rozenek postanowiła po raz kolejny zaskoczyć swoich fanów. Tym razem pokazała się w nieco innej wersji niż zazwyczaj, bo w samej bieliźnie.

Małgorzata Rozenek jest w siódmym miesiącu ciąży. Już niedługo na świecie pojawi się pierwsze i bardzo długo wyczekiwane dziecko "Perfekcyjnej" i Radosława Majdana. Rozwiązanie coraz bliżej, więc i sama znana mama jest coraz odważniejsza. Tym razem pokazała się na zdjęciu w samej bieliźnie.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek jak Beyonce

Małgorzata Rozenek w samej bieliźnie

Gwiazda TVN-u opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowo intrygującą fotografię. Widzimy na niej Rozenek, która pozuje w samej bieliźnie. Nie można również nie zwrócić uwagi na jej mocno zaokrąglony brzuch. Radek opiekuńczo trzyma na nim swoją dłoń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek zauważyła, że jej syn wygląda jak książę George. Fani zgodni: Mama księżniczka, to i syn książę

 

Małgosia nawiązała również do aktualnej sytuacji w Polsce. Zdradziła, że przez cały czas jest w kontakcie ze swoimi lekarzami.

Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas, będąc w siódmym miesiącu ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to co należy - przyznała.

"Perfekcyjna" wyznała, że teraz najważniejsze jest dla niej dobro dziecka.

I ciągle pamiętam, że ten mały człowiek pod sercem nie wie co tu się dzieje i jeszcze będzie miał dużo czasu, żeby się martwić w swoim życiu i dopóki zależy to ode mnie, nie chce, żeby się już teraz denerwował.

Reakcje fanów na słowa Gosi były bardzo pozytywne, a niekiedy i poruszające.

Przetrwamy to!
Bardzo wzruszające i piękne. Chwytajcie te chwile.
Pięknie wyglądasz - pisali.

Już nie możemy doczekać się pierwszego zdjęcia z nowym członkiem rodziny!

KB