Doda śmieszkuje podczas izolacji. Nawiązała do Małgosi i Radzia? "Zawsze mogło być gorzej"

Doda zamieściła na Instastory cytat, który poniekąd nawiązuje do Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana.

Gwiazdy w obawie przed zarażeniem się koronawirusem pozostają w swoich domach, co równie chętnie relacjonują w mediach społecznościowych. Doda nie rusza się ze swojego apartamentu na warszawskim Mokotowie, gdzie mieszka z mężem, Emilem Stępniem. Artystka nie bagatelizuje zaleceń rządu i pilnie się do nich stosuje. Jaki jest jej patent na nudę? Piosenkarka ćwiczy, gra z mężem w Chińczyka, a także zdalnie organizuje maseczki ochronne dla potrzebujących szpitali.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek wyjechali z dala od Warszawy i w spokoju izolują się od świata całą rodziną. Obie pary co rusz publikują na Instagramie nowe posty, aby zabić nudę, a także poinformować zgłodniałych informacji fanów. Na jednym z nowszych Instastory, jakie zamieściła Rabczewska, dopatrzyliśmy się małego nawiązania do jej byłego męża i Małgosi Rozenek

ZOBACZ TEŻ: Doda zapytana o ciążę Majdanów nie owijała w bawełnę. "W życiu nie pogratuluję Radkowi dziecka!". Dalej porównała go do ściany

Doda śmieszkuje z Majdanów?

Doda znana jest ze swojego specyficznego poczucia humoru, toteż i tym razem nie zawiodła w tym temacie. Na swojej relacji na Instagramie zamieściła mema, w którym nawiązuje do swojego byłego. 

Jeśli narzekasz na swoją obecną sytuację, pomyśl, że ktoś spędza kwarantannę z twoim byłym - czytamy w udostępnionym przez nią memie. 
Pamiętajcie, zawsze mogło być gorzej -  dopisała od siebie gwiazda. 

DodaDoda instagram.com@dodaqueen

Myślicie, że Doda nawiązywała do Małgosi i Radka, czy może do swoich innych byłych facetów? Dajcie znać w komentarzach.

RG

Więcej o: