Małgorzata Rozenek izoluje się w luksusowych warunkach. Doba w tym miejscu sporo kosztuje

Małgorzata Rozenek uciekła z rodziną z Warszawy i udała się na Mazury, gdzie izoluje się w luksusowych warunkach. Doba w tym miejscu kosztuje prawie 1600 złotych.

Małgorzata Rozenek wkrótce powita na świecie trzecie dziecko, a w trosce o bezpieczeństwo nienarodzonego maluszka i najbliższych wyjechała z Warszawy. Zdecydowała się odseparować od społeczeństwa i przebywa w miejscu nienależącym do najtańszych.   

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie wylatuje z Polski

Małgorzata Rozenek wyjechała na Mazury

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż wynajmują dom we Wzgórzach Dylewskich na Mazurach. Spędzają czas rodzinnie z synami Małgosi i dwoma psami. Grają w planszówki, wypoczywają, chodzą na spacery w opustoszałe miejsca. Małgorzata chętnie dzieli się zdjęciami z pobytu i pokazuje różne zakamarki domu. W Siedlisku 518 odnajdziemy sporych rozmiarów ogród, basen i taras. Na parterze posiadłości jest otwarta kuchnia z jadalnią i wysoki salon, a przestrzeń jest utrzymana w jasnych, ciepłych barwach. 

Na piętrze luksusowej rezydencji znajdują się trzy sypialnie i przestronny balkon wyposażony w meble ogrodowe. W budynku nie brakuje jacuzzi i sauny. 

Pobyt w tym miejscu Małgorzata i Radosław na pewno zaliczą do udanych. To miejsce znajduje się z dala od miejskiego zgiełku i problemów. Koszt wynajęcia domu we Wzgórzach Dylewskich to 1590 zł dziennie, ale Perfekcyjna chętnie oznacza miejsce na swoim Instagramie, dlatego podejrzewamy, że cena mogła być ustalona indywidualnie. Na instagramowym koncie rezydencji już pojawiły się również zdjęcia Małgorzaty. 

Ostatnio Małgorzata opowiedziała, jak znosi izolację w zaawansowanej ciąży. Paparazzi sfotografowali gwiazdę w mazurskiej rezydencji i pokazali, jak prezentuje w domowej wersji. Małgorzata śmiała się z tych ujęć. 

DK

Więcej o:
Komentarze (105)
Małgorzata Rozenek izoluje się w luksusowych warunkach. Za pobyt w tym miejscu trzeba zapłacić niemałą sumę
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 24 razy 20

  Tylko ona nie płaci za lokum wzamian za 30 zdjęć dziennie na fejsie.

 • suwakwrozporku

  Oceniono 18 razy 18

  Niesamowite jak sława celebryty jest przemijająca. Kto dzisiaj pamięta czasy jak brylowali Rubik, Wiśniewski, Mandaryna czy Doda z Majdanem albo Mucha. Strach było lodówkę otworzyć by z niej nie wyskoczyli... W powyższym przypadku będzie podobnie...

 • drakaina

  Oceniono 18 razy 16

  Nie wstyd wam, redakcjo, o tym pisać? Gdyby miała trochę empatii, to zamiast wydawać te pieniądze na luksusy, wsparłaby polskie szpitale.

 • Eugeniusz Kwiatek

  Oceniono 23 razy 15

  No i oczywiście rodzynkowy pustak musiał ogłosić ten fakt na cały świat.

 • goska10001

  Oceniono 25 razy 15

  Precz z Małgorzata Rozenek

 • mw29

  Oceniono 29 razy 15

  We Włoszech brak miejsca na cmentarzach,a ta menda wypoczywa sobie w luksusach i jeszcze uważa, że walczy z pandemia.

 • mat.31

  Oceniono 17 razy 13

  Ludzie umierają a ona pokazuje, jak luksusowo spędza pandemię. Babsztyl bez wstydu.

 • starsza10

  Oceniono 17 razy 13

  Niech potem nie płacze, że nie ma za co żyć. W sumie jest obrzydliwa z tym lansem: zobaczcie, mam to, mam tamto, a jeszcze to se kupie i to se kupię. Ludzie potracili "śmieciówki" warte 1600 PLN na miesiąc, a ten babsztyl, bez dokonań i zdolności, epatuje swoim dobrobytem. Jak taka perfekcyjna i bogata, to może niech coś dołoży do funduszu zwalczania pandemii. Choćby równowartość jednego noclegu. Pewnie tego nie zrobi, bo przecież za to można kupić siedemdziesiątą szóstą torebusię.

 • elak2013

  Oceniono 21 razy 13

  Zniknij z mediów babo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX