Małgorzata Rozenek w kosmicznej kurtce spaceruje po plaży. Obserwatorzy pytają, dlaczego wychodzi z domu. Lekko się zirytowała

Małgorzata Rozenek spędza czas ze swoimi najbliższymi w domu nad morzem. "Perfekcyjna" musiała się wytłumaczyć fanom ze swojego spaceru.

Małgorzata Rozenek czas wolny czas spędza ze swoimi najbliższymi. Wraz z Radosławem Majdanem, synami oraz gromadką buldożków, "Perfekcyjna" na miejsce odosobnienia wybrała luksusowy dom nad morzem. Paparazzi zdążyli już zrobić jej zdjęcia, a fani rozpętać dyskusję na temat czworonożnych przyjaciół odpoczywających na stole. Tym razem obserwatorzy wytknęli Rozenek fakt, iż wychodzi na spacer.

Zobacz wideo Stylizacje Małgorzaty Rozenek, które zwróciły naszą uwagę:

Małgorzata Rozenek w kosmicznej kurtce spaceruje po plaży

Małgorzata Rozenek wstawiła na swój Instagram nowe zdjęcia. Żona Radosława Majdana pokazała fanom, jak spędza czas na plaży w towarzystwie swoich psich przyjaciół. Przy okazji pochwaliła się bardzo awangardową stylizacją. Prezenterka postanowiła się bowiem ochronić przed nadmorskim wiatrem, skrywając pod puchową, kosmiczną kurtką.

Potrafi być tak pięknie... Mimo wszystko... PS. wychodząc z psami, nie spotkaliśmy nikogo na plaży, również wracając też nie było nikogo.

Bardziej niż oryginalna stylizacja, fanów Małgosi zainteresował jednak sam fakt wychodzenia przez nią na spacer. Podpis zdjęcia, zapewniający, że rodzina prezenterki nie spotkała nikogo po drodze, okazał się być niewystarczający.

Może nie spotkaliście nikogo, bo ludzie zostali w domach? Bo przestrzegają zasad? Bo szanują lekarzy? - napisała jedna z obserwatorek.

Małgorzata Rozenek zdecydowała się wytłumaczyć całą sytuację. Dało się wyczuć lekkie zdenerwowanie.

Gosia nikogo nie spotkała, bo tu nie ma ludzi, nie dlatego, że siedzą w domu, ale dlatego, że ich tu po prostu nie ma. Czy tak trudno to pojąć?

Małgosi zazdrościmy, że udało jej się wynająć dom w tak odludnym miejscu. Jednocześnie cieszymy się, że jest w Polsce powszechna mobilizacja w niewychodzeniu z domu.

PJA

Więcej o:
Komentarze (57)
Małgorzata Rozenek w kosmicznej kurtce spaceruje po plaży. Obserwatorzy pytają, dlaczego wychodzi z domu. Lekko się zirytowała
Zaloguj się
 • mw29

  Oceniono 17 razy 13

  Malgonia i jej podobne pustaki uwazaja ,ze jest pieknie.Miliony ludzi codziennie pracują z narażeniem życia,A ta wywloka i darmozjad uważa, że jest pieknie

 • andi113

  Oceniono 12 razy 12

  Gdyby tak po ustaniu epidemii Rozenek,Lewandowska,Marina,Kardaszianki i inni całkowicie bezużyteczni celebryci zniknęli z przestrzeni publicznej...co mi szkodzi pomarzyć?

 • henrykus1943

  Oceniono 11 razy 9

  Kogo to obchodzi w czym ten pustak spaceruje?

 • Rar Ryszard

  Oceniono 8 razy 8

  Kto to cudo tak promuje.
  Małgorzata Rozenek jest wszędzie. Dajcie spokój z tą babą.

 • kchc

  Oceniono 7 razy 7

  "..wracając też nie było nikogo."
  Język polski nie jest dla każdego.

 • piotr_ogorek

  Oceniono 7 razy 7

  jesli nie bylo nigogo, kto zrobil w takim razie zdjecia? ale to juz nie na moj leb...

 • pazurek55

  Oceniono 7 razy 7

  No ale jak ta kobieta w ogóle wyszła z zrośniętymi i zarośniętymi brwiami ?

 • hawa19

  Oceniono 7 razy 7

  Ta dmuchana kurtka i puste wnetrze tej kobiety grozi porwaniem przez nadmorski wiatr. Frrrrrrrrrr i wreszcie bedzie spokoj w necie. Niech sie kosmos martwi co zrobic z ta ,,gwiazda".

 • wyjadacz_parkietuf

  Oceniono 6 razy 6

  Tam na zdjęciach to Sigma czy Pi ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX