Małgorzata Rozenek skrytykowana za genitalia psa na stole. "Ostra przesada". Gwiazda odpowiedziała

Pod najnowszym zdjęciem Małgorzaty Rozenek na Instagramie internautka skrytykowała gwiazdę za położenie psa na stole. Małgosia nie czekała długo z odpowiedzią.

Małgorzata Rozenek z mężem i dziećmi w zeszłym tygodniu wyjechała z Warszawy, aby w spokoju uchronić się przed potencjalnym zagrożeniem. Gwiazda postawiła na oddalone o ponad 200 km od Warszawy Wzgórza Dylewskie. Wolny czas sprzyja Małgosi do aktywnego spędzania czasu w mediach społecznościowych. Celebrytka bacznie relacjonuje wspólny czas z rodziną, toteż nie mogło się obyć bez wspólnych zdjęć. Pod jedną z najnowszych fotek zawrzało w komentarzach. Tym razem iskrą zapalną okazał się pies Majdanów.

ZOBACZ TEŻ: Małgosia Rozenek udzieliła "domowego" wywiadu. Poruszyła temat surogatki: Mówiłabym o tym głośno

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka:

Małgorzata Rozenek skrytykowana za psa na stole

Na jednym z najnowszych zdjęć Małgosi na Instagramie widzimy, jak ta wspólnie z rodziną odpoczywa, grając w gry planszowe. Na fotce znajduje się również ich pies George, który leży na stole tuż obok planszy do gry. To nie do końca spodobało się jednej z internautek, która w mocnych słowach skrytykowała gwiazdę.

Jestem psiarą i bardzo kocham psy, ale na stole to ostra przesada. Leży tam, kładzie swoje genitalia, których jak wiadomo, nie myje po toalecie, a za chwilę ktoś położy tam kanapkę, ciasto, cokolwiek. Bleee - napisała oburzona. 

Na reakcję ze strony Małgosi nie trzeba było długo czekać. 

Genitalia psa pani zobaczyła, a tego, że ten stół nie jest stołem, przy którym się je posiłki to już nie? - odpowiedziała. 
 

Zdania co do położenia psa na stole, były mocno podzielone, jednak jesteśmy pewni, że Małgosia w tym szczególnie trudnym czasie wyjątkowo zwraca uwagę na higienę.

RG