Małgorzata Rozenek skrytykowana za genitalia psa na stole. "Ostra przesada". Gwiazda odpowiedziała

Pod najnowszym zdjęciem Małgorzaty Rozenek na Instagramie internautka skrytykowała gwiazdę za położenie psa na stole. Małgosia nie czekała długo z odpowiedzią.

Małgorzata Rozenek z mężem i dziećmi w zeszłym tygodniu wyjechała z Warszawy, aby w spokoju uchronić się przed potencjalnym zagrożeniem. Gwiazda postawiła na oddalone o ponad 200 km od Warszawy Wzgórza Dylewskie. Wolny czas sprzyja Małgosi do aktywnego spędzania czasu w mediach społecznościowych. Celebrytka bacznie relacjonuje wspólny czas z rodziną, toteż nie mogło się obyć bez wspólnych zdjęć. Pod jedną z najnowszych fotek zawrzało w komentarzach. Tym razem iskrą zapalną okazał się pies Majdanów.

ZOBACZ TEŻ: Małgosia Rozenek udzieliła "domowego" wywiadu. Poruszyła temat surogatki: Mówiłabym o tym głośno

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka:

Małgorzata Rozenek skrytykowana za psa na stole

Na jednym z najnowszych zdjęć Małgosi na Instagramie widzimy, jak ta wspólnie z rodziną odpoczywa, grając w gry planszowe. Na fotce znajduje się również ich pies George, który leży na stole tuż obok planszy do gry. To nie do końca spodobało się jednej z internautek, która w mocnych słowach skrytykowała gwiazdę.

Jestem psiarą i bardzo kocham psy, ale na stole to ostra przesada. Leży tam, kładzie swoje genitalia, których jak wiadomo, nie myje po toalecie, a za chwilę ktoś położy tam kanapkę, ciasto, cokolwiek. Bleee - napisała oburzona. 

Na reakcję ze strony Małgosi nie trzeba było długo czekać. 

Genitalia psa pani zobaczyła, a tego, że ten stół nie jest stołem, przy którym się je posiłki to już nie? - odpowiedziała. 

Zdania co do położenia psa na stole, były mocno podzielone, jednak jesteśmy pewni, że Małgosia w tym szczególnie trudnym czasie wyjątkowo zwraca uwagę na higienę.

RG

Więcej o:
Komentarze (56)
Małgorzata Rozenek skrytykowana za psa na stole. "Ostra przesada". Gwiazda odpowiedziała
Zaloguj się
 • lica79

  Oceniono 15 razy 15

  Dzień bez ekshibicjonizmu to dzień stracony, żałosna jest ta telewizyjna sprzątaczka

 • traszka777

  Oceniono 12 razy 12

  "Celebrytka bacznie relacjonuje (...)". Bacznie to można obserwować, a nie relacjonować. A poza tym wspaniały artykuł, bardzo ciekawy i wiele wnoszący do naszej wiedzy o życiu.

 • cracken001

  Oceniono 14 razy 10

  LUUUDZIEEEE...dajcie se w koncu "siana" z tymi celebrytami,ZADNE nz nich nie jest normalne,a juz szczegolnie ta stara malpa. JEBAL JA PIES...sorry-George

 • suwakwrozporku

  Oceniono 16 razy 10

  Sztuczne włosy, sztuczne zęby, sztuczne cycki, sztuczny image...
  Naturalni jak przeszczepione włosy Majdana...

 • hr.barry.kent

  Oceniono 23 razy 9

  Stół to stół, domyślnie służy do spożywania posiłków. Skąd internautka ma wiedzieć, że ten akurat służy nie do posiłków a grania w planszówkę lub wciągania koki.

  Koty i psy na blatach kuchennych i stołach to obrzydlistwo. Sam mam psa i nie ma on prawa wejść na kanapę, jeśli nie jest rozłożony JEGO kocyk.

 • cucurucu

  Oceniono 10 razy 8

  Swoja droga ciekawe jak ona tlumaczy te komentarze swoim dzieciom? ''Nie przejmujcie sie chlopcy, przeciez z tego mamy pieniadze''? Co na to psycholog? Jakim obciazeniem psychicznym musi byc dla tych chlopcow czytanie wszystkich pomyj jakie sa wylewane na ich matke?

 • zapasik

  Oceniono 8 razy 8

  Gwiazdy mówią? Kopernik przewraca się w grobie.

 • Grażyna Ewa Rychter

  Oceniono 5 razy 5

  Jaki jest sens komentowac nachalny lans Rodzynkow uwazajacych się za gwiazdy.A olać ich i ich fotki,ustawki,akcje i codzienne dawki medialnego prymitywizmu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX