Małgorzata Rozenek w romantycznej sesji z brzuszkiem i Radziem. Zdjęcia śliczne, wpis ważny, a hejter i tak się znalazł

Małgorzata Rozenek pochwaliła się w czwartek dwiema nowymi ciążowymi fotografiami. Na jednej pozuje z Radosławem.

Małgorzata Rozenek na czas najbliższych dwóch tygodni wyjechała z opustoszałej Warszawy. Razem z rodziną zaszyła się w domku letniskowym i na bieżąco relacjonuje, co tam robi. Ostatnio pisaliśmy, że została zaatakowana przez fankę, ponieważ wyszła na spacer. W czwartek z kolei jeden z obserwatorów "perfekcyjnej" zarzucił jej, że udaje ciążę. W obronie gwiazdy natychmiast stanęły wierne fanki. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ciążowej sesji zdjęciowej

Małgorzata Rozenek już za dwa miesiące przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Gwiazda nie może doczekać się kolejnego potomka, zwłaszcza że bardzo długo starała się, by zajść w ciążę. Od czasu, kiedy na jaw wyszło, że jest w stanie błogosławionym, wrzuca na Instargram mnóstwo zdjęć z zaokrąglonym brzuchem. Ostatnio wzięła z mężem udział w specjalnej, profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dwa ujęcia wrzuciła do sieci.

Ile mamy dziś szczęścia, że możemy być razem- w zdrowiu (oby jak najdłużej). Nie wszyscy jednak to szczęście mają. Są matki które ranek zaczynają od strachu, myśląc, że mija im kolejny dzień, który jest im dany, a czas jest dla nich na wagę złota. Tulą swoje dzieci, wiedząc, że nie ma dla nich lekarstwa... Nie jestem nawet w stanie wyobrazić sobie ich uczuć, ale wiem jedno, jeśli tylko masz to szczęście, i choćby najmniejsze możliwości - pomagaj innym - apelowała gwiazda pod ostatnim postem.

"Perfekcyjna" zachęciła również do przekazania 1% podatku na fundację charytatywną.

Szczególnie teraz moje myśli krążą wokół rodzin, w których choroba występuje na co dzień. Tydzień w zagrożeniu chorobą potrafi bardzo dać się we znaki, a przecież niektórzy żyją tak przez długi czas... - dodała.

Jeden z obserwatorów zamiast pochwalić Rozenek za promowanie akcji charytatywnej, postanowiła ją zaatakować. 

Dlaczego nigdy nie pokazujesz brzucha? Może to udawana ciąża, a ktoś inny urodzi dziecko?

Komentarz mężczyzny rozwścieczył wierne fanki Małgorzaty. 

A co Cię to?! Pilnuj swoich jajek!
Przecież to jest właśnie zdjęcie z brzuchem. 

Cóż, nigdy nie zrozumiemy mentalności niektórych kobiet. Może chcą po prostu zostać zauważone? Owszem, udaje im się to, ale to żaden powód do dumy. 

CW

Więcej o:
Komentarze (46)
Małgorzata Rozenek w romantycznej sesji z brzuszkiem i Radziem. Zdjęcia śliczne, wpis ważny, a hejter i tak się znalazł
Zaloguj się
 • selena-0

  Oceniono 20 razy 14

  w czasach zarazy dałaby nam wolne od siebie, to już przesada tak wciąż nas nachalnie sobą zajmować.

 • plastikpiokio

  Oceniono 20 razy 12

  wnet nowy mesyjasz starej baby i dziada z farbowanym łbem przyjdzie na świat ----- może ustanowi się jakieś święto narodzin lub poczęcia lub cały świąteczny tydzień dla motłochu .

 • ulg53

  Oceniono 13 razy 11

  Ona zarabia w ten sposób pieniądze. Plotek zarabia w ten sposób pieniądze. My - klikając - te pieniądze im dajemy. Może nie klikajmy? Nie nabijajmy kabzy temu dennemu towarzystwu?

 • mgr.nauk

  Oceniono 11 razy 9

  ale ten oblech jest obleśny!!!

 • warszawa34

  Oceniono 11 razy 7

  "Są matki które ranek zaczynają od strachu, myśląc, że mija im kolejny dzień, który jest im dany, a czas jest dla nich na wagę złota. Tulą swoje dzieci, wiedząc, że nie ma dla nich lekarstwa..." - tekst godny Mniszkówny.

 • amanda16

  Oceniono 8 razy 6

  No ok te foty po obróbce i tak nie widac, ale jak kto śma watpliwosci niech wróci do fot z ramówki TVN tam widac że jest spuchnieta cała, a bary ma szersze niz Radzio ')

 • starsza10

  Oceniono 4 razy 4

  Ona nie Shakira, on nie Gerard Pique.

 • Wies Kwiec

  Oceniono 6 razy 4

  Rzygać się chce ! Rozenek to, Rozenek tamto. A kto to jest ? Ku..a, czy to Pudelek. Szanujcie czytelników.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX