Małgorzata Rozenek w romantycznej sesji z brzuszkiem i Radziem. Zdjęcia śliczne, wpis ważny, a hejter i tak się znalazł

Małgorzata Rozenek pochwaliła się w czwartek dwiema nowymi ciążowymi fotografiami. Na jednej pozuje z Radosławem.

Małgorzata Rozenek na czas najbliższych dwóch tygodni wyjechała z opustoszałej Warszawy. Razem z rodziną zaszyła się w domku letniskowym i na bieżąco relacjonuje, co tam robi. Ostatnio pisaliśmy, że została zaatakowana przez fankę, ponieważ wyszła na spacer. W czwartek z kolei jeden z obserwatorów "perfekcyjnej" zarzucił jej, że udaje ciążę. W obronie gwiazdy natychmiast stanęły wierne fanki. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ciążowej sesji zdjęciowej

Małgorzata Rozenek już za dwa miesiące przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Gwiazda nie może doczekać się kolejnego potomka, zwłaszcza że bardzo długo starała się, by zajść w ciążę. Od czasu, kiedy na jaw wyszło, że jest w stanie błogosławionym, wrzuca na Instargram mnóstwo zdjęć z zaokrąglonym brzuchem. Ostatnio wzięła z mężem udział w specjalnej, profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dwa ujęcia wrzuciła do sieci.

Ile mamy dziś szczęścia, że możemy być razem- w zdrowiu (oby jak najdłużej). Nie wszyscy jednak to szczęście mają. Są matki które ranek zaczynają od strachu, myśląc, że mija im kolejny dzień, który jest im dany, a czas jest dla nich na wagę złota. Tulą swoje dzieci, wiedząc, że nie ma dla nich lekarstwa... Nie jestem nawet w stanie wyobrazić sobie ich uczuć, ale wiem jedno, jeśli tylko masz to szczęście, i choćby najmniejsze możliwości - pomagaj innym - apelowała gwiazda pod ostatnim postem.
 

"Perfekcyjna" zachęciła również do przekazania 1% podatku na fundację charytatywną.

Szczególnie teraz moje myśli krążą wokół rodzin, w których choroba występuje na co dzień. Tydzień w zagrożeniu chorobą potrafi bardzo dać się we znaki, a przecież niektórzy żyją tak przez długi czas... - dodała.

Jeden z obserwatorów zamiast pochwalić Rozenek za promowanie akcji charytatywnej, postanowiła ją zaatakować. 

Dlaczego nigdy nie pokazujesz brzucha? Może to udawana ciąża, a ktoś inny urodzi dziecko?

Komentarz mężczyzny rozwścieczył wierne fanki Małgorzaty. 

A co Cię to?! Pilnuj swoich jajek!
Przecież to jest właśnie zdjęcie z brzuchem. 

Cóż, nigdy nie zrozumiemy mentalności niektórych kobiet. Może chcą po prostu zostać zauważone? Owszem, udaje im się to, ale to żaden powód do dumy. 

CW