Małgorzata Rozenek zdradziła termin porodu. Obawia się koronawirusa? Ma dla przyszłych mam ważne porady

Małgorzata Rozenek, w tym trudnym dla wszystkich Polaków czasie, dba o siebie podwójnie. Przyszła mama zasięga porad specjalistów, by zapewnić bezpieczeństwo swojemu nienarodzonemu dziecku. Na Instagramie dzieli się informacjami o wpływie koronawirusa na ciążę. Zdradziła również, kiedy na świat przyjdzie jej potomek.

Ciąża Małgorzaty Rozenek od kilku miesięcy wzbudza ekscytację jej fanów, ale również tych, którzy za celebrytką nie przepadają. Szeroko komentowany jest zarówno wygląd przyszłej mamy czy decyzja o pokazaniu w mediach wizerunku oczekiwanego potomka. Niektórzy doszukują się sensacji i podejrzewają nawet, że informacja o stanie błogosławionym Gosi jest nieprawdziwa - choć to już naprawdę skrajny przypadek przekraczania granicy prywatności przez użytkowników Instagrama. "Perfekcyjna pani domu" stara się nie przejmować negatywnymi opiniami na swój temat, a wręcz przeciwnie - jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych i pomaga przyszłym mamom, udostępniając ważne porady, dotyczące ciąży w "czasach zarazy". Małgosia z niepokojem czeka na poród. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek będzie chwalić się swoim dzieckiem w mediach? Jest dumna z ciąży!

Małgorzata Rozenek boi się porodu i koronawirusa?

Koronawirus jest niebezpieczny szczególnie dla osób z obniżoną odpornością. Dbać o siebie powinny przede wszystkim kobiety w ciąży, dla których ewentualne zarażenie mogłoby stanowić ogromne zagrożenie dla zdrowia i życia dziecka. Pandemii obawia się również Małgorzata Rozenek, która na Instagramie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami na temat aktualnej sytuacji w Polsce. Kobieta nie wychodzi z domu i spędza dużo czasu ze swoimi najbliższymi. 

"Perfekcyjna pani domu" korzysta z porad profesjonalistów, którzy za pomocą działań fundacji "Rodzić po Ludzku", pragną przekazać przyszłym mamom jak najbardziej rzetelne informacje na temat koronawriusa. Rozenek opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym zachęca ciężarne kobiety do zapoznania się z ważnymi zaleceniami międzynarodowych towarzystw naukowych. Przy okazji zdradziła termin swojego porodu. 

Dziewczyny, na swoje Story i w Bio wrzuciłam link do artykułu fundacji @rodzic_po_ludzku, dotyczący zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje. Wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem, jak bardzo się martwicie. Ja też czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne co możemy zrobić, to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie. Wysyłam Wam całą masę pozytywnej energii. 

Również uważacie, że taka aktywność Gosi Rozenek w mediach społecznościowych jest bardzo pożądana? W końcu niesie za sobą wiele pozytywów!

BWO 

Więcej o:
Komentarze (50)
Małgorzata Rozenek zdradziła termin porodu. Obawia się koronawirusa? Ma dla przyszłych mam ważne porady
Zaloguj się
 • janusz_znafca

  Oceniono 12 razy 12

  Zawsze może rozpatrzyć przełożenie terminu porodu na rok 2021.

 • c.t.k

  Oceniono 8 razy 8

  Idźcie już w ch*j z tą babą

 • fafikrafikpadre

  Oceniono 12 razy 8

  VON stąd durna babo.Bildowi albo The Sun opisz swoje problemy Wypeerdalaj z PL

 • cenisz.dobre.dziennikarstwo

  Oceniono 7 razy 7

  Jedyna pociecha z tego koronawirusa, że Agora zbankrutuje i już nie będziemy karmieni tego typu bzdurami...

 • felicjan.dulski

  Oceniono 7 razy 7

  Trzeba być prawdziwym pustakiem, by być do tego stopnia ekshibinistką.
  Forsa forsą, ale trzeba mieć choć trochę godności.
  Chyba ani widmo nędzy, na głodu ją do takich zachowań nie przymusza.
  Wstyd!

 • b9b9b9

  Oceniono 7 razy 7

  A nie przyszło wam ani jej do głowy, że goovno nas to (szczególnie teraz) obchodzi?

 • mistermadmat

  Oceniono 6 razy 6

  Weżcie tą starą rurę i nie pokazujcie jej więcej !!!!!!!!!!!!!! Już lepiej pokazalibyście babę z brodą lub z 3-ma cyckami .....

 • baramboo

  Oceniono 6 razy 6

  Dzień bez nowego „artykułu” o tej babie to dzień stracony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX