Małgorzata Rozenek wyszła zaczerpnąć świeżego powietrza. Fanka oburzona: Z tego co wiem, kwarantanna nie polega na spacerach

Małgorzata Rozenek postanowiła wyjść z mężem na spacer. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie. Nie wszystkim się to spodobało. "Perfekcyjna" została posądzona o lekkomyślność.

Małgorzata Rozenek na bieżąco relacjonuje to, jak w jej domu wygląda kwarantanna. Codziennie za pośrednictwem mediów społecznościowych publikuje szczegóły z życia, które są chętnie komentowane przez jej wielbicieli. Ostatnio gwiazda wrzuciła kolejne zdjęcie w towarzystwie swojego męża, Radosława Majdana

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek na spacerze

Niedawno pisaliśmy o tym, jak gwiazdy spędzają wolny czas w domu. Małgorzacie Rozenek znudziło się jednak siedzenie w mieszkaniu, więc postanowiła z Radosławem zaczerpnąć świeżego powietrza. Niestety jej decyzja wzbudziła skrajne emocje. Nie wszystkim spodobało się to, że spaceruje w zaawansowanej ciąży.

Z tego co wiem, to kwarantanna nie polega na spacerach, a Pani jako osoba publiczna daje „przykład” .
Kobiety w ciąży są jednymi z najbardziej narażonych osób, wirus atakuje nowo narodzone dziecko. Mieszkam w Hiszpanii. W ciągu 24h liczba osób zarażonych wzrosła o 13%, mamy zakaz wychodzenia z domów, radzę wszystkim w Polsce zostać w domu. Hiszpania zareagowała stanowczo za późno.

Czy można spacerować w trakcie kwarantanny?

Podczas kwarantanny można spacerować, jest to nawet wskazane. Warto jednak unikać dużych skupisk, a po powrocie do domu należy dokładnie umyć ręce. Okazuje się więc, że fanki Małgosi zareagowały zbyt gwałtownie. Wśród licznych komentarzy znalazły się również te, które popierają przebywanie na świeżym powietrzu.

Ludzie bez przesady! Poczytajcie w końcu sprawdzone informacje, bo dookoła pełno fake news dotyczących zakazów i nakazów. Oczywiście, że spacer w odludnionym miejscu jest ok. Nawet wskazany! Przestańcie czytać informacje na niesprawdzonych stronach i siać panikę wszędzie i wzajemnie się nakręcać! Trzeba uważać, unikać kolejek w sklepach i ludzi, a nie spacerów i świeżego powietrza - broniła Małgosię jedna z pań.

A Wy jakie macie zdanie w tej kwestii?

KK

Więcej o:
Komentarze (19)
Małgorzata Rozenek wyszła zaczerpnąć świeżego powietrza. Fanka oburzona: Z tego co wiem, kwarantanna nie polega na spacerach
Zaloguj się
 • mariami

  Oceniono 8 razy 6

  Przeciez ona nie odbywa kwarantanny! Poszaleliście czy tacy bezmyslni jesteście? Kwarantanne odbywaja osoby podejrzane o zakażenie wirusem i te w ogólne nie powinny wychodzic i z nikim sie nie spotykać. Reszta ma pozostac w domach, bez łazenia po znajomych, pętania sie po mieście i grupowania. Ale jak jak najbardziej można wyjśc po potrzebne zakupy czy na spacer. No i do pracy, ci ktorzy nie maja mozliwości pracy zdalnej.

 • j-a-ga

  Oceniono 6 razy 6

  W niedzielę byłam na spacerze z 13 miesięcznym synem. Poszliśmy do lasu. Bez przesady.

 • wejsunek47

  Oceniono 9 razy 5

  para pajaców w kurtkach dla murzynów ze slamsów...... idole suwerena

 • polakpl

  Oceniono 4 razy 4

  Chodzi by unikać skupisk ludzi a nie być w lesie gdzie nikogo nie ma.

 • white_lake

  Oceniono 5 razy 3

  Na zdjęciu twarz gumowej lalki. Brrrr.

 • dante_waw

  Oceniono 2 razy 2

  hastag lans na koronawirusa :)...

 • mr.powers

  Oceniono 1 raz 1

  Pixy i Dixy. Angielskiego chyba uczyla sie z byAnn.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 3 razy 1

  Każda okazja dobra, aby się wylansować.
  Obrzydliwe.
  Otwierasz sedes, a tam rozenek... zamykasz klapę z dużym trzaskiem!

 • nerrroli

  0

  Oj doigrasz się babiszonie ,przecież ludzie już cię tak nienawidzą ,że rzucać będą zgnitymi jajami w ciebie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX