Rozenek planuje uciec na wieś. W poście o koronawirusie zażartowała z Radosława. "Pysiula nawet w domu w stroju wojsk powietrznych"

Małgorzata Rozenek w końcu odniosła się panującej epidemii koronawirusa. Ciężarna gwiazda w przypadku zarażenia ma mniejsze szanse na leczenie, o czym napisała w najnowszym poście na Instagramie.

W Polsce zdiagnozowano już ponad 50 przypadków zakażenia się koronawirusem. Rządzący proszą o zachowanie wyjątkowej ostrożności, a także ograniczanie kontaktu z innymi osobami do minimum. Równie aktywne w sprawie epidemii są gwiazdy show-biznesu, które na Instagramie apelują do swoich obserwatorów. Nie jest inaczej w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan, która zamieściła bardzo obszerny wpis na temat wirusa. Gwiazda przez ciążę ma mniejsze szanse na leczenie koronawirusa.

Małgorzata Rozenek o koronawirusie

Małgosia na samym początku swojego wpisu zaapelowała do swoich fanów, aby ci pozostali w swoich domach. Celebrytka przyznaje, że jest bardzo zaniepokojona rozwojem sytuacji. 

(...) Mocno przejmuję się doniesieniami o koronawirusie i z ogromnym niepokojem obserwuję rozwój wypadków. Kochani musimy być rozsądni ZOSTAŃMY W DOMACH! Potraktujmy najbliższe dni jak szansę na powstrzymanie fali zachorowań. Dzięki naszym działaniom możemy wpływać na sytuacje. Ograniczmy kontakty społeczne do minimum- czytamy we wpisie. 

Małgorzata Rozenek odwołała wszystkie swoje zajętości zawodowe na najbliższy tydzień i nie wyklucza, że w kolejnym tygodniu również z nich zrezygnuje. Prezenterka nie wyklucza, że dla większego bezpieczeństwa wyjedzie z Warszawy.

Odwołałam wszystkie aktywności na najbliższy tydzień i uprzedziłam, że może to potrwać jeszcze jeden tydzień. R jeszcze jutro i chyba pojutrze musi iść do pracy, ale ja i chłopcy zamykamy się w domu. Może później wyjedziemy na wieś, żeby jeszcze bardziej odizolować się od dużych skupisk ludzkich...- zapewnia Małgosia. 

Rozenek jest w upragnionej ciąży, więc musi szczególnie dbać o swoje zdrowie. Prezenterka skontaktowała się z lekarzem w sprawie koronawirusa u kobiet w ciąży. Ten poinformował ją o większym ryzyku i trudnościach w leczeniu.

Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające...- rozmyśla Małgosia. 

Jedna z fanek nie jest zwolenniczką pomysłu celebrytki co do wyjazdu na wieś. Zaznacza, że podróżowanie w trakcie epidemii jest bardzo ryzykowne. 

Chyba lepiej siedzieć w domu niż podróżować. Nawet na wieś-skomentowała. 

Małgosia szybko wyjaśniła jej zalety swojej decyzji.

Pytałam lekarza, jeżeli wsiadasz do samochodu pod domem i wysiadasz pod domem na wsi, po drodze nie zatrzymując się i nie kontaktując z innymi ludźmi, to lepiej jednak wyjechać i siedzieć na świeżym powietrzu- tłumaczy gwiazda.

Gwiazda przy okazji zażartowała ze stroju Radzia.

(...) Życzymy Wam wszystkim dużo, dużo zdrowia. P.S. Pysiula niezwykle mocno przejął się sytuacją i nawet w domu chodzi w stroju wojsk powietrznych- zakończyła Małgosia. 

Cały wpis Małgorzaty Rozenek przeczytasz poniżej. 

RG

Więcej o:
Komentarze (21)
Rozenek planuje uciec na wieś. W poście o koronawirusie zażartowała z Radosława. "Pysiula nawet w domu w stroju wojsk powietrznych"
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 6 razy 6

  Proponuję domek w środku puszczy gdzie nie ma zasięgu żadnej sieci.

 • cezar85

  Oceniono 4 razy 4

  'Kochani przepraszam Was, że odzywam się dopiero teraz....'

  ludzie umierają, ja nie wiem co robić a ty milczysz!!!

  nigdy Ci tego nie wybaczę!

 • lob2

  Oceniono 3 razy 3

  Najlepiej jak znikniesz z mediów,wtedy będziemy zyscy zdrowski nie oglądając ciebie,bo już nam się znudziłaś ,że na twój widok słabo się robi.I jeszcze na tym zarabiasz,to trzeba mieć szczęście i oczywiście tupet.

 • ula53

  Oceniono 3 razy 3

  Pisiula, Malgos,dbajcie o ciupcule i pisiure u siebie.

 • roll

  Oceniono 5 razy 3

  Ku... ,ta pani ma tu abonament?

 • sally30

  Oceniono 2 razy 2

  Niemożliwe że rodzynek odwołała wszystkich paparazzo, i kto by jej fotki strzelał, moze pysiula. Zniknij, siedź w domu i nie wstawiaj postow na ista bo niestety plotek to przekleja i wszystkich maltretuje twoim obliczem.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 4 razy 2

  Trzasnijcie to babsko klapą od wychodka. Niech już skończy.
  K...U...R...W...A........M...A...Ć...!!!!!

 • henrykus1943

  Oceniono 2 razy 2

  Znowu jej sranie na ekranie.

 • gapcio2010

  Oceniono 2 razy 2

  Niech nie przeprasza, tylko niech się już nie odzywa. Trochę spokoju było....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX