Rozenek planuje uciec na wieś. W poście o koronawirusie zażartowała z Radosława. "Pysiula nawet w domu w stroju wojsk powietrznych"

Małgorzata Rozenek w końcu odniosła się panującej epidemii koronawirusa. Ciężarna gwiazda w przypadku zarażenia ma mniejsze szanse na leczenie, o czym napisała w najnowszym poście na Instagramie.

W Polsce zdiagnozowano już ponad 50 przypadków zakażenia się koronawirusem. Rządzący proszą o zachowanie wyjątkowej ostrożności, a także ograniczanie kontaktu z innymi osobami do minimum. Równie aktywne w sprawie epidemii są gwiazdy show-biznesu, które na Instagramie apelują do swoich obserwatorów. Nie jest inaczej w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan, która zamieściła bardzo obszerny wpis na temat wirusa. Gwiazda przez ciążę ma mniejsze szanse na leczenie koronawirusa.

Małgorzata Rozenek o koronawirusie

Małgosia na samym początku swojego wpisu zaapelowała do swoich fanów, aby ci pozostali w swoich domach. Celebrytka przyznaje, że jest bardzo zaniepokojona rozwojem sytuacji. 

(...) Mocno przejmuję się doniesieniami o koronawirusie i z ogromnym niepokojem obserwuję rozwój wypadków. Kochani musimy być rozsądni ZOSTAŃMY W DOMACH! Potraktujmy najbliższe dni jak szansę na powstrzymanie fali zachorowań. Dzięki naszym działaniom możemy wpływać na sytuacje. Ograniczmy kontakty społeczne do minimum- czytamy we wpisie. 

Małgorzata Rozenek odwołała wszystkie swoje zajętości zawodowe na najbliższy tydzień i nie wyklucza, że w kolejnym tygodniu również z nich zrezygnuje. Prezenterka nie wyklucza, że dla większego bezpieczeństwa wyjedzie z Warszawy.

Odwołałam wszystkie aktywności na najbliższy tydzień i uprzedziłam, że może to potrwać jeszcze jeden tydzień. R jeszcze jutro i chyba pojutrze musi iść do pracy, ale ja i chłopcy zamykamy się w domu. Może później wyjedziemy na wieś, żeby jeszcze bardziej odizolować się od dużych skupisk ludzkich...- zapewnia Małgosia. 

Rozenek jest w upragnionej ciąży, więc musi szczególnie dbać o swoje zdrowie. Prezenterka skontaktowała się z lekarzem w sprawie koronawirusa u kobiet w ciąży. Ten poinformował ją o większym ryzyku i trudnościach w leczeniu.

Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające...- rozmyśla Małgosia. 

Jedna z fanek nie jest zwolenniczką pomysłu celebrytki co do wyjazdu na wieś. Zaznacza, że podróżowanie w trakcie epidemii jest bardzo ryzykowne. 

Chyba lepiej siedzieć w domu niż podróżować. Nawet na wieś-skomentowała. 

Małgosia szybko wyjaśniła jej zalety swojej decyzji.

Pytałam lekarza, jeżeli wsiadasz do samochodu pod domem i wysiadasz pod domem na wsi, po drodze nie zatrzymując się i nie kontaktując z innymi ludźmi, to lepiej jednak wyjechać i siedzieć na świeżym powietrzu- tłumaczy gwiazda.

Gwiazda przy okazji zażartowała ze stroju Radzia.

(...) Życzymy Wam wszystkim dużo, dużo zdrowia. P.S. Pysiula niezwykle mocno przejął się sytuacją i nawet w domu chodzi w stroju wojsk powietrznych- zakończyła Małgosia. 

Cały wpis Małgorzaty Rozenek przeczytasz poniżej. 

 

RG