Syn Małgorzaty Rozenek stracił pieniądze przez grę na telefon. "To się ściągało z karty Radzia". Gwiazda racjonalnie zareagowała

Małgorzata Rozenek boryka się z podobnymi problemami, co większość rodziców. Ostatnio opowiedziała o tym w "Dzień dobry TVN".

Małgorzata Rozenek-Majdan już za kilka miesięcy powita na świecie trzeciego syna. Będzie to pierwsze, długo wyczekiwane dziecko "Perfekcyjnej" i Radosława Majdana. Para wychowuje razem dwóch synów gwiazdy z poprzedniego małżeństwa, Tadeusza i Stanisława. Ostatnio Rozenek zdradziła, że zdarza jej się kontrolować swoje pociechy. Ma do tego podstawy.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić

Małgorzata Rozenek-Majdan o byciu mamą

Gosia Rozenek udzieliła w tym tygodniu wywiadu dla "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z dziennikarką poruszyła między innymi temat macierzyństwa. Jaką jest mamą? Okazuje się, że kontrolująca i zapobiegawczą. Aby nadzorować poczynania synów, w sieci zainstalowała nawet specjalną aplikację na telefon.

To jest program, który powoduje, że moi synowie zanim pobiorą jakąś aplikację, grę lub cokolwiek, muszą poprosić mnie o akceptację na moim telefonie - wyjaśniła.

Gwiazda miała swoje powody, żeby zastosować taki środek. Jak zdradziła, jej najstarszy syn, 14-letni Tadeusz, stracił swego czasu sporo pieniędzy przez grę na komórki. Co więcej, środki były pobierane z konta Majdana.

Mój syn swego czasu pobrał bardzo dużą kwotę pieniędzy. My nie byliśmy tego świadomi, bo to się ściągało z karty Radzia. Bo syn przyszedł i powiedział po prostu, że musi ściągnąć coś do szkoły. I schodziły te pieniądze. W pewnym momencie zadzwonił facet z banku do Radzia i mówi: proszę pana, bo pan już tyle wydał na tę grę... Mój mąż w ogóle nie gra w nic. Nie jest komputerowcem. My nie wiedzieliśmy, że ta gra w ogóle istnieje. A mój syn kupował jakieś postacie… - opowiedziała Gosia.

Nie wiadomo, o jaką kwotę chodzi. Domyślamy się jednak, że była to niemała sumka. Najważniejsze, że gwiazda zareagowała w porę. Mamy nadzieję, że jej syn także wyciągnął z całej sytuacji odpowiednie wnioski.

Więcej o:
Komentarze (67)
Syn Małgorzaty Rozenek stracił pieniądze przez grę na telefon. "To się ściągało z karty Radzia". Gwiazda racjonalnie zareagowała
Zaloguj się
 • plobywatel

  Oceniono 10 razy 10

  Rozenki wypuszczają każde ,goowno' z domu, byle zaistnieć w przestrzeni publicznej.

 • kwantax

  Oceniono 6 razy 6

  perfekcyjna pani domu, ale nie wie co się dzieje w jej własnym domu.

 • snook70

  Oceniono 5 razy 5

  On nie stracił pieniędzy przez grę tylko przez swoją głupotę

 • mr_gm

  Oceniono 7 razy 5

  Samo się ściągało?! Kobieto o czym ty gadasz? Masz w domu po prostu 14 letniego złodzieja.

 • ontos2

  Oceniono 5 razy 5

  Pustostan umysłowy lansowany przez niszę.

 • aistionnelle

  Oceniono 5 razy 5

  Parę zdjęć brzucha i prasowanych żelazkiem zmarszczek i nie będzie śladu .Jaka matka takie dziecko-niezbyt mądre.Czternastolatek powinien wiedzieć, że żadne rzeczy ściagane z przez telefon z internetu nie są za darmo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX