Małgorzata Rozenek znowu zachwyca. Internautka: Jesteś gładka jak ciasto na pierogi. Odpowiedź "Perfekcyjnej" to hit!

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie, a fani zachwycili się gładkością jej skóry. Odpowiedziała na porównanie do "ciasta na pierogi".

Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo powita na świecie swojego trzeciego syna. Chłopczyk będzie pierwszą pociechą Perfekcyjnej Pani Domu z Radosławem Majdanem. Od kiedy tylko prezenterka wyjawiła światu, że jest w ciąży, jej błogosławiony stan wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno mediów, jak i fanów. Wiemy już, kto będzie rodzicami chrzestnymi pociechy oraz co Perfekcyjna planuje zrobić po porodzie. Od samego początku swojej ciąży Małgorzata Rozenek zaskakuje nas również niezwykle udanymi stylizacjami, które podkreślają jej coraz większy brzuszek.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała nam o apetycie w ciąży:

Małgorzata Rozenek "gładka jak ciasto na pierogi"

Małgorzata Rozenek nie zawodzi swoich fanów, którzy na bieżąco mogą obserwować jej zawodowe oraz rodzinne życie na Instagramie. Ostatnio gwiazda TVN-u wstawiła na swój profil nowe zdjęcie z wizyty u fryzjera i opatrzyła je opisem z piosenki Sarsy:

Jutro znowu gonić, biec, latać ponad... tymczasem dzień jak co dzień - napisała "Perfekcyjna".
 

Pomimo zacytowania Sarsą, Perfekcyjna nie skusiła się na fryzurę inspirowaną rogami piosenkarki. Jedna z fanek doceniła za to idealną cerę Małgorzaty. Aby wyrazić, jak nieskazitelna jest jej twarz, obserwatorka użyła doskonałego porównania:

Jesteś gładka jak ciasto na pierogi.

Trzeba przyznać, że to porównanie zaskakuje, ale wydaje się być całkiem trafne! Rozbawiona Gosia nie mogła sobie odmówić przyjemności i odpowiedziała na komentarz fanki w niezwykle zabawny sposób:

I gorąca jak rosół z kury. A gdybym była kanapką w McDonald's, nazywałabym się MacBeauty.

Macie jakieś inne kreatywne pomysły na opisanie nieziemskiej urody Małgorzaty Rozenek?

JP