Małgorzata Rozenek świętuje Dzień Kobiet. Pochwaliła się kwiatami od męża, ale to prezent od syna robi wrażenie. Uszył go sam!

Małgorzata Rozenek uwielbia otaczać się mężczyznami. Jest w końcu żoną i matką dwóch chłopców. Nic więc dziwnego, że panowie doceniają jej kobiecość, szczególnie 8 marca. Celebrytka pochwaliła się na Instagramie prezentami, które otrzymała w tym niezwykłym dniu. Podarunek od syna zachwyca!

Dla Małgorzaty Rozenek to niewątpliwie piękny czas. Nie kryje szczęścia z oczekiwań na narodziny kolejnego dziecka, a w błogosławionym stanie wspiera ją Radosław Majdan i dwóch synów: Stanisław oraz Tadeusz. Kobieta ostatnio podzieliła się pomysłem na imię dla trzeciej pociechy. Media obiegła informacja, że w rodzinie Majdanów pojawi się Edward! Nowina okazała się być jednak tylko żartem Małgosi. Dowcipem nie jest na pewno to, jakie prezenty "Perfekcyjna Pani Domu" otrzymała na Dzień Kobiet od swoich mężczyzn. Podarunek od syna bardzo zaskoczył!

Zobacz wideo Narodziny dziecka będą idealnym pretekstem do wyjazdu z Polski. Małgosia Rozenek chce uciec od mediów i zająć się maleństwem!

Małgorzata Rozenek - co otrzymała od syna?

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie nietypowym prezentem od syna. Nie dziwi fakt, że dumna mama zapragnęła pokazać wszystkim swoim obserwatorom, jak zdolnego chłopca wychowała. Okazuje się, że starsza pociecha "Perfekcyjnej Pani Domu" ma talent krawiecki! Stanisław zaprojektował i uszył dla rodzicielki tunikę. Zrobił to całkowicie sam.

Zwróćcie uwagę na tunikę, którą mam na sobie: to prezent od Stasia, mojego starszego syna, którego pasją jest sztuka i m.in. krawiectwo. Ta tunika wyszła spod jego rąk. Sam ją zaprojektował, wybrał tkaninę i sam ją uszył. Jestem z niego niezwykle dumna.

Małgosia do zdjęcia pozuje z ogromnym bukietem kwiatów w ręku. To upominek od Radosława, natomiast od młodszego synka otrzymała coś słodkiego. Można pozazdrościć jej tak wspaniałych mężczyzn wokół. Rozenek miłe słowa skierowała również do swoich obserwatorek:

W takie dni jak ten szczególnie doceniam, jak ogromne mam szczęście. Kochane kobietki, mniejsze i większe, przyjmijcie proszę od nas najserdeczniejsze życzenia radości i sił. Teraz uciekam do moich Panów.

Wszystkiego co najlepszego dla pań! 

BWO 

Więcej o:
Komentarze (36)
Dzień Kobiet: Małgorzata Rozenek chwali się kwiatami od męża, ale to prezent od syna robi wrażenie. "Zdolny chłopak"
Zaloguj się
 • awe26

  Oceniono 16 razy 8

  No właśnie... Małgonia się chwali... Nic innego nie robi tylko się chwali... Taka chwalipięta... Niczym 5-latka, która chwali się biedniejszym koleżankom z przedszkola, że dostała 57 lalkę Barbi, czy inną Lol...
  Kiedyś chwalenie się było w złym smaku.
  Teraz kobieta przed 50-tką każdego dnia myśli czym tu by się pochwalić żeby innym było żal... Żal...

 • wilma.flintstone

  Oceniono 10 razy 6

  Infantylnosc tej pani poraza - kobita zdrowo po 40-tce, matka za chwile trojki dzieci, a tu opaska z uszkami myszki, pomponiki, misiaczki...Dzidzia-piernik.

 • iluzjoner

  Oceniono 9 razy 5

  Uff, już myślałem, że pani Rozenek w Dniu Kobiet wzięła sobie urlop. To jednak prawdziwa bizneswomen, która profesję bycia celebrytką traktuje z należytą estymą. Pieniądz nigdy nie śpi, więć każda okazja jest dobra do pomnażania majątku.

 • darmowy1

  Oceniono 4 razy 4

  Chciałbym przeczytać artykuł o tym dlaczego ludzie nie lubią Rozenek...

 • lob2

  Oceniono 1 raz 1

  Ona jest tak popularna i codziennie ją oglądamy do znudzenia,tylko nie wiem dlaczego????? kim ona jest?????????dla kogo ona jest taka ważna,zwykła celebrytka,która na siłę pcha się do mediów żeby zaistnieć ,tylko nie wiem czy taka łasa na pieniądze czy w niej jest jakiś osobisty ciąg do podkreślania swojego ego.Przecież nie przynosi żadnych korzyści dla państwa,nie jest żadną bohaterką.To nawet prezydent ,premier,prezes nie jest taki ważny w mediach jak ona.Wszyscy już znają ją od podszewki,tylko w jakim celu? zwykła prostaczka o bardzo małym rozumku.

 • Oceniono 1 raz 1

  Czy w tej tunice Margaret pokażę się na ściance?!, może zareklamować prace młodego, i dzięki temu zarobić, Zosia ta co ma budę z poprawkami krawieckimi na moim bazarku z chęcią zatrudni nielata . Wiedząc że to syn Perfekcyjnej zwiększy usługi na przykład w wymianie suwaków spodniach lub doszyciu antenek w beretach tak damskich jak i męskich.

 • rusham

  Oceniono 3 razy 1

  a kozojad michnik, wciąż zakochany w dzidzi piernik

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX