Małgorzata Rozenek już wie, kim będą rodzice chrzestni jej syna. Sama komentuje ten wybór: To nietypowe

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już wkrótce powitają na świecie pierwszego wspólnego syna. Gwiazda podzieliła się informacją, że dobór rodziców chrzestnych dla jej dzieci jest niestandardowy.

Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda po wielu miesiącach starań ogłosiła światu, że jest w ciąży. Będzie pierwsze dziecko Radosława Majdana. Za trzy miesiące maluszek ma pojawić się na świecie i padają pierwsze pytania o jego przyszłość. Perfekcyjna Pani Domu wyjawiła, kim mogą być rodzice chrzestni najmłodszego syna. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka.

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o rodzicach chrzestnych 

Gwiazda była widziana ostatnio na prezentacji wiosennej ramówki TVN, gdzie w czarnej obcisłej kreacji podkreślała swoje ciążowe krągłości. W rozmowie z "Fleszem" zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej synów i kto nimi będzie dla jej najmłodszej pociechy:

Chrzestnymi Stasia i Tadzia są moi rodzice. To nietypowe, ale wiem, że życie różnie się układa i nawet bliskie relacje z przyjaciółmi z czasem potrafią się rozluźnić. Tym razem wybór również może paść na moich rodziców - powiedziała w rozmowie z "Fleszem" Małgorzata Rozenek-Majdan.

Podczas imprezy TVN gwiazda zażartowała, mówiąc, że jej syn będzie miał na imię Edward. Póki co Małgosia nie chce zdradzać, jak będzie miało na imię jej dziecko. Po porodzie gwiazda chce wyjechać z kraju i spędzić czas z dala od Warszawy

Rozenek-Majdan z przyjemnością dzieli się zdjęciami, na których pokazuje swój ciążowy brzuszek, a jej stan błogosławiony jest szeroko komentowany przez internautów. Gdy wyjechała do Stanów Zjednoczonych, fanki zarzuciły jej, że jest niepoważna, podróżując tak daleko w ciąży. Potem obserwatorzy żartowali, że jej ciążowy brzuch jest sztuczny.

DK

Więcej o:
Komentarze (43)
Małgorzata Rozenek już wie, kim będą rodzice chrzestni jej syna. Sama komentuje ten wybór: To nietypowe
Zaloguj się
 • lob2

  Oceniono 11 razy 9

  Drzwiami ją wyrzucą ,oknem wejdzie.Jeszcze takiej nachalnej baby nie widziałam.Jej naprawdę woda sodowa uderza do głowy.Ona robi się ważniejsza niż Prezydent czy Kaczyński.Ta kobieta jest bez skrupułów.Co ona ma za znajomości,że bez przerwy o niej głośno.A wyobrażacie sobie jak urodzi,to wszystkie wiadomości pójdą na bok a ona będzie dziennie na pierwszych łamach gazet.Nie znoszę tej baby,jak pchła wszędzie wejdzie i będzie nas kąsać swoimi wiadomości i fotkami,ka dzidziuś zrobi kupkę,kiedy będzie karmić piersią.Będę musiała się przenieść na inne wiadomości,bo to już jest nie do wytrzymania.Gdzie spojrzysz Rozenek.Strach się bać

 • Oceniono 5 razy 3

  Łał jaka wiedza, artykuł wzniósł do mojego życia jak również rodziny ,sąsiadów, przyjaciół sporo zamieszania oraz dyskusję którą przez ten okres trzech miesięcy na pewno będziemy rozwijać w naszych dyskusjach powiedziałbym niejednokrotnie sporach. No nic będziemy na bieżąco informowani jak do tej pory z pierwszej ręki czyli od Margaret. Chcemy jeszcze jeszcze jeszcze.

 • iarna

  Oceniono 5 razy 3

  kura, kaczka ,drób... droga na Ostrołękę
  imieniny obchodzą Kordiał i Politura
  pokażemy wam naszą kuchnię i salon ale najpierw przerwiemy milczenie
  wyciekły zdjęcia naszego odkurzacza (otwórz galerię)
  obłeniw yszedł na ściance ale szoł skradły mu skarpety Wełniawy
  przyszły same - do końca roku Mateusz wyprodukuje 20 milionów takich par z napędem elektrycznym
  będą nas chodzić po Polsce zamiast pendolino i centralnego narodowego portu przewozowego każdego Polaka z wytrzeźwiałki do domu
  (zobacz zdjęcia) - pęc ulubionych kierunków zwiedzania dla emerytów - wc dopiero na 3 miejscu

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy 3

  my też wiemy ----rodzicami będą ---bolek i lolek ---zaiste wiadomośc warta nobla .

 • j-a-ga

  Oceniono 5 razy 3

  A już wie do jakiego przedszkola pójdzie dziecko? Do jakiej szkoły? I czy będzie grać w tenisa czy w szachy?

 • chamoobrona

  Oceniono 2 razy 2

  Ale jak to chrzest? Przecież Ci ludzie żyją w związku niesakramentalnym? Zrobili sobie in vitro? Nie żyją po chrześcijańsku... Jak bym był księdzem, to bym tego zabronił!

 • mazzinl890

  Oceniono 2 razy 2

  Małgorzata Rozenek już wie, kim będą rodzice chrzestni jej syna.
  JUŻ WIE!
  No kto by, ku..., pomyślał, że ona JUŻ wie?
  No kto???

 • tarko2

  Oceniono 1 raz 1

  Chrzestnymi z reguły są przyjaciele. No ale trzeba mieć przyjaciół.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 1 raz 1

  A w ogóle będzie chrzest???
  ciekawe...
  Poza tym rzygać się chce od tej stukniętej prukwy - wszystko na sprzedaż, byleby lajkowali.
  Obrzydliwe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX