Małgorzata Rozenek zmuszona do rezygnacji z planów zawodowych. Chodzi o koronawirusa

Małgorzata Rozenek szykowała się na konferencję w Senacie o prawach kobiet. Niestety, koronawirus pokrzyżował plany.

Małgorzata Rozenek na Dzień Kobiet szykowała specjalne przedsięwzięcie. W Senacie organizowała przy wsparciu marszałkini Gabrieli Morawskiej-Staneckiej konferencję o prawach kobiet. Niestety, z powodu coraz bardziej panoszącego się koronawirusa konferencja została odwołana.

Małgorzata Rozenek nie zorganizuje konferencji w Senacie

Plany były naprawdę poważne i dopięte na ostatni guzik. Konferencja w Senacie miała rozpocząć się w niedzielę 8 marca, w Dzień Kobiet, o godzinie 10 rano. Półtora dnia wcześniej do Małgorzaty Rozenek zadzwoniono z Senatu z informacją, że całe przedsięwzięcie zostało odwołane z powodu koronawirusa.

Decyzją Marszałka Senatu, w związku z zagrożeniem wynikającym z obecności koronawirusa w Polsce, wszystkie wydarzenia mające odbyć się w Senacie, a nie związane bezpośrednio z pracą parlamentarną, zostają zawieszone. Konferencja Praw Kobiet na Dzień Kobiet, współorganizowana przez moją Fundację, NIE ODBĘDZIE się w pierwotnym terminie. O nowym będę informować.
Pomimo tego, że czujemy zawód z tego powodu, to całkowicie rozumiemy i popieramy decyzję Pana Marszałka. W końcu zdrowie nas wszystkich jest najważniejsze - napisała zasmucona Małgosia na Instagramie.

Swój wpis poszerzyła również o nagrania, w których informowała o całej sytuacji.

Włożyliśmy bardzo wiele serca i czasu w przygotowania do niej. Przygotowanie tej konferencji kosztowało nas bardzo dużo czasu. Szukamy już innego terminu - mówiła.

Trzymamy kciuki, że następnym razem się uda. Niestety, koronawirus nie wybiera i jak widać, również w Warszawie wprowadzono obostrzenia z nim związane.

Zobacz wideo Małgosia przed koronawirusem chroniła się również lecąc do Nowego Jorku
Więcej o:
Komentarze (22)
Małgorzata Rozenek zmuszona do rezygnacji z planów zawodowych. Chodzi o koronawirusa
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 14 razy 14

  Ona walczy o prawa kobiet? Jakie? Prawo do pokazywania d py na fejsie i sprzedawania się za złotówki, siebie i dzieci? ehhh

 • sally30

  Oceniono 11 razy 11

  Kobieto to co sobą reprezentujesz,przerost ego,samouwielbienie, kult metek, pustostan,ustawki itp nijak ma się do konferencji o prawach kobiet. Nie udawaj kogoś kim nie jestes, chociaż cały czas udajesz ale do tak poważnych spraw nie jesteś wiarygodna i tyle.

 • menanocetus łagodny

  Oceniono 8 razy 8

  Dzisiaj Dzień Kobiet wiec trzeba napisać, że Małgorzata jest najmądrzejsza ma najładniejszy brzuszek dzisiaj należy powstrzymać się od krytyki. Zenek jest królem disco polo a Rozenek królową w kontekście prasowych informacji o niej i już!!.

 • olal.bana.gw

  Oceniono 7 razy 7

  To scierwo zyje na koszt kretynow jakomprezeska durnej fundacji. Jak mozna byc tak glupim i placic tej pustej fladrze. Przeciez ten patafian umie sie tylko roochac a i to bez klasy. Poszla WON flejtuch ybn.

 • yokashin

  Oceniono 6 razy 6

  I znowu ten teskniacy za rozumem wzrok...wielka aktywistka na pokaz!

 • henrykus1943

  Oceniono 6 razy 6

  Nareszcie ! Jest moja ulubiona. Znowu sranie na ekranie.

 • traszka777

  Oceniono 5 razy 5

  Cóż za niepowetowana strata! Szykowała się prawdziwa uczta intelektualna, ale ten cholerny koronawirus wszystko popsuł :(
  PS. Pani Małgorzato, kto napisał pani tekst, który miała pani odczytać?

 • qwertura

  Oceniono 5 razy 5

  Starsza pani ma kompleksy? Twarz na zdjęciu wygładzona apką. Proszę pani, to nie wstyd się starzeć. Prędzej czy później każdego to czeka. Wstyd to jest "podkręcać" datę urodzenia, a potem nakładać filtry na zmarszczki.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 5 razy 5

  znowu były 3 dni bez njusa o rozenkach i tak było dobrze.
  I znów pustostan atakuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX