Ciężarna Małgorzata Rozenek w masce chroni się przed "szalejącym" koronawirusem. Radosław żartuje "napadając na bank"

Ciężarna Małgorzata Rozenek wybrała się do Nowego Jorku w celach zawodowych. Wraz z Radosławem nie lekceważy zagrożenia wirusami. Na lotnisku para założyła specjalne maseczki z filtrem.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan, mimo zaawansowanej ciąży i naprawdę sporego brzuszka, udziela się towarzysko i pozostaje bardzo aktywna zawodowo. Jeszcze przed chwilą media rozpisywały się o jej wyjątkowej stylizacji przygotowanej na galę tygodnika "Piłka nożna", a perfekcyjna pani domu już poleciała do Nowego Jorku. W podróży oczywiście towarzyszy jej mąż, Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek wyleciała do Nowego Jorku

Małgorzata pochwaliła się swoim obserwatorom kilkoma filmami z podróży do Nowego Jorku, do którego udała się w celach zawodowych. Na zamieszczonym na InstaStories nagraniu widzimy, jak państwo Majdan komfortowo podróżują w klasie biznes. Radosław natomiast w ramach odstresowania przed długim lotem, raczył się otrzymanym na powitanie szampanem.

Lecimy do Nowego Jorku. Mamy kilka spraw zawodowych do załatwienia, parę spotkań ważnych. (...) Cieszę się na tę podróż, bo przynajmniej się trochę prześpię - powiedziała w samolocie Rozenek.

Jak wspomniała w swojej wypowiedzi, w Nowym Jorku znajduje się w związku ze swoim "secret project", które zapowiadała zaledwie dzień wcześniej.

Małgorzata Rozenek chroni się przed koronawirusem

Podróżujący do Nowego Jorku przyszli rodzice wykazali się rozwagą i odpowiedzialnością. Zabrali ze sobą maseczki z filtrem, które mają ich uchronić przed lotniskowymi wirusami:

W związku z szalejącym wirusem, nie tylko koronawirusem, ale w ogóle takim sezonem grypowym,  dostaliśmy od lekarza takie zalecenie, że lepiej żebyśmy mieli maseczki. No więc je mamy.  Wyglądamy dziwnie - powiedziała.

Rzeczywiście, Małgorzata i Radosław w maseczkach z filtrem wyglądają dość nietuzinkowo, ale bezpieczeństwo zawsze jest najważniejsze. Co ciekawe, mimo zagrożenia i wielogodzinnej podróży, byłemu bramkarzowi dopisywał dobry humor:

Ja właśnie napadam na bank - zażartował Radosław.

Życzymy przyjemnego i owocnego pobytu w Nowym Jorku!

JP

Zobaczcie, które stylizacje Małgorzaty Rozenek zwróciły naszą uwagę.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (29)
Ciężarna Małgorzata Rozenek w masce chroni się przed "szalejącym" koronawirusem. Radosław żartuje "napadając na bank"
Zaloguj się
 • waldus059

  Oceniono 9 razy 9

  Jebnieta baba

 • gapcio2010

  Oceniono 9 razy 9

  Państwo Majdan powinni siedzieć w domu i nie narażać dziecka na takie niebezpieczeństwo. Ale to zwykłe PUSTAKI, mentalne przede wszystkim.

 • lublin2

  Oceniono 9 razy 7

  Szanowna pani M.
  Czy w maskach czy bez masek - zawsze wyglądacie dziwnie. A jeszcze dziwniej zachowujecie się.

 • wejsunek47

  Oceniono 7 razy 5

  secret project? serial pt: pustaki w NY?

 • sally30

  Oceniono 7 razy 5

  Trzeba nie za wiele mieć w głowie żeby w tak wyczekiwanej ciąży przekładać sekretny projekt nad ciążę i jeszcze gdy szaleje wirus, widać że zależy jej bardziej na rozgłosie, beznadziejne babsko.

 • asperamanka

  Oceniono 4 razy 4

  Powinna założyć płaszcz przeciwchemiczny OP-1. Pewnie gdzieś głęboko w magazynach coś z remanentów PRL jeszcze zostało ;-)

 • starsza10

  Oceniono 8 razy 4

  Przez lata walczyła o utrzymanie ciąży, a teraz zamiast siedzieć na doopie w jakimś spokojnym ośrodku wypoczynkowym i chodzić na spacery, ma ważne sprawy w NY. To ta niby perfekcyjna nie wie, że sam lot samolotem (różnice ciśnienia itd.) może być dla ciąży niebezpieczny? W dodatku w dużych skupiskach ludzi z całego świata łatwo jest trafić na tego jednego, który zaraża. Myślę, że pani MRM nie tylko nie jest perfekcyjna, ale mądra inaczej.

 • wesoły Cypisek

  Oceniono 3 razy 3

  Nie przepadam za klanem Rozenek Majdan lecz niech Małgorzata się przyzna, że leci reklamować chińskie tanie jatki w NY dla bezdomnych Polaków aby mogą przesłać swój majątek do Torunia a przed śmiercią jeszcze sobie trochę podjeść, oraz, że ma spotkanie z chińskimi biznesmenami spotkanie związane z tym projektem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX