Małgorzata Rozenek zdradziła, jakie ma zachcianki w ciąży. Ogórki i śledź? Nic z tego

W najnowszym poście na Instagramie Małgorzata Rozenek opowiedziała, jakie są jej zachcianki w trakcie ciąży. Nie obyło się bez ulubionego przysmaku.

Małgorzata Rozenek jest w wymarzonej ciąży. Wraz z Radosławem Majdanem wiosną przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko, o czym dowiedzieliśmy się podczas grudniowego koncertu zespołu Ira, na którym to wokalista ogłosił ze sceny radosną nowinę. Od tamtej pory ciąża prezenterki jest jednym z bardziej grzejących tematów w mediach, a sama zainteresowana tylko podgrzewa atmosferę kolejnymi zwierzeniami. Tym razem powiedziała o swoich zachciankach.

Zobacz wideo Ciężarna Małgorzata Rozenek poleciała do Nowego Jorku.

Małgorzata Rozenek o ciążowych zachciankach

Małgorzata Rozenek mimo ciąży nie zwalnia tempa i wciąż pracuje, tym samym jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno relacjonowała nam wspólne wojaże z mężem po Nowym Jorku, a teraz podzieliła się przemyśleniami z domowych pieleszy i przy okazji zdradziła, jakie miewa zachcianki. Na zdjęciu widzimy Małgosię w istnie domowym wydaniu, wtuloną w koc i w towarzystwie ukochanego psa. Co więcej, gwiazda prezentuje się tam w naturalnej wersji, bez grama makijażu

Marudy dwie #lazysunday jak cudownie, że są takie dni: #georgiomajdani, #pannyprosie, kocyk, herbatka i puree ziemniaczane w dużej ilości #chwilotrwaj - czytamy pod postem. 
 

Jak się okazuje, Małgosia nie obędzie się bez swojego ulubionego przysmaku, czyli puree ziemniaczanego, do którego od dawna ma słabość. Ulubiony przysmak z herbatą pod kocem nie wydaje się wygórowanym wymaganiem dla takie gwiazdy i to jeszcze w tak szczególnym stanie. Myślimy, że Radosław spokojnie podoła zachciankom żony w ciąży.

RG