Relacja księcia Williama i Harry'ego już nigdy nie będzie taka sama. "Harry tęskni za swoim bratem"

Relacje księcia Williama i Harry'ego bardzo się popsuły. Wszystko przez decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej przez młodszego syna księcia Karola.

Relacje braterskie bywają trudne. Książę William i Harry nie byli uważani za idealne rodzeństwo, ale zawsze mogli na sobie polegać. Wszystko zmieniło się po decyzji Harry'ego i Meghan o opuszczeniu rodziny królewskiej. William poczuł się zdradzony. Brytyjskie media donoszą, że bracia już nigdy nie będą się dogadywać tak, jak przed megxitem. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii. Tak się prezentowali

Książę Wiliam i Harry już nigdy nie będą ze sobą tak blisko 

Brytyjski Daily Mail dotarł do osoby powiązanej z monarchią, która zdradziła, jak teraz będą wyglądać braterskie relacje. Ich relacje podobno zmieniły się na zawsze. 

Już nie wrócą do tego, co było. Harry jest skupiony na sobie i swojej rodzinie - infromuje źródło Daily Mail.

Informator dodał, że książę i księżna Sussex chcą teraz spędzić czas w domu Meghan w Kalifornii oraz w posiadłości na terenie Kanady ze swoim 10-miesięcznym synkiem. Źródło portalu ujawniło, że Sussexowie nie spieszą się, by naprawić relację z rodziną królewską, ale podobno "Harry tęskni za starszym bratem".

Harry tęskni za swoim bratem i Kate, ale za dużo się wydarzyło, żeby mogli teraz sensowne porozmawiać - mówi źródło portalu.

Podczas ostatniego spotkania braci, można było zauważyć, że sytuacja jest napięta. Książę William oschle potraktował brata, a książę Harry mocno to przeżywał. Dodatkowo swoją niechęć do Sussexów pokazywała księżna Kate, która unikała kontaktu wzrokowego i starała się ich ignorować. Całe napięcie próbował rozładowywać książę Edward, który został okrzyknięty bohaterem tego spotkania

DK