Relacja księcia Williama i Harry'ego już nigdy nie będzie taka sama. "Harry tęskni za swoim bratem"

Relacje księcia Williama i Harry'ego bardzo się popsuły. Wszystko przez decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej przez młodszego syna księcia Karola.

Relacje braterskie bywają trudne. Książę William i Harry nie byli uważani za idealne rodzeństwo, ale zawsze mogli na sobie polegać. Wszystko zmieniło się po decyzji Harry'ego i Meghan o opuszczeniu rodziny królewskiej. William poczuł się zdradzony. Brytyjskie media donoszą, że bracia już nigdy nie będą się dogadywać tak, jak przed megxitem. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii. Tak się prezentowali

Książę Wiliam i Harry już nigdy nie będą ze sobą tak blisko 

Brytyjski Daily Mail dotarł do osoby powiązanej z monarchią, która zdradziła, jak teraz będą wyglądać braterskie relacje. Ich relacje podobno zmieniły się na zawsze. 

Już nie wrócą do tego, co było. Harry jest skupiony na sobie i swojej rodzinie - infromuje źródło Daily Mail.

Informator dodał, że książę i księżna Sussex chcą teraz spędzić czas w domu Meghan w Kalifornii oraz w posiadłości na terenie Kanady ze swoim 10-miesięcznym synkiem. Źródło portalu ujawniło, że Sussexowie nie spieszą się, by naprawić relację z rodziną królewską, ale podobno "Harry tęskni za starszym bratem".

Harry tęskni za swoim bratem i Kate, ale za dużo się wydarzyło, żeby mogli teraz sensowne porozmawiać - mówi źródło portalu.

Podczas ostatniego spotkania braci, można było zauważyć, że sytuacja jest napięta. Książę William oschle potraktował brata, a książę Harry mocno to przeżywał. Dodatkowo swoją niechęć do Sussexów pokazywała księżna Kate, która unikała kontaktu wzrokowego i starała się ich ignorować. Całe napięcie próbował rozładowywać książę Edward, który został okrzyknięty bohaterem tego spotkania

DK

Więcej o:
Komentarze (11)
Relacja księcia Williama i Harry'ego już nigdy nie będzie taka sama. "Harry tęskni za swoim bratem"
Zaloguj się
 • tkslazek

  Oceniono 11 razy 5

  "Harry tęskni za swoim bratem" jak czytelniczka Plotka za rozumem, jak Wyborcza za normalnością.

 • cmochall

  Oceniono 8 razy 4

  Wiadomosc z pierwszej reki? Swiat wstrzymal oddech.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 10 razy 4

  Harry tęskni za swoim bratem i Kate, ale za dużo się wydarzyło...Królowie żyją 90 lat..Wiec spoglądając na zegarek, to wszystko co się wydarzy jest nieznane, leży w przyszłości. Może harry zostanie królem, bo ma więcej włosów?

 • justas32

  Oceniono 13 razy 3

  Stosunki między braćmi poprawią się natychmiast po rozwodzie z Megan - który jest tylko kwestią czasu ...

 • tomaszmo23

  Oceniono 5 razy 3

  Kogo to ku-wa obchodzi.? Ja tez tesknie za swoim psem
  W

 • Sroga Bufetowa

  Oceniono 5 razy 1

  Czy królewska rodzina czy nie, czasami ludzie przestają się lubić. Na różnych etapach życia ludzie są raz bliżej a raz dalej, czasem ci przyjaciele "na zawsze" znikają, czasami pojawiają się po latach ale to już nigdy nie jest tak samo bo i warunki są inne.

 • rejestracjanowegokonta

  Oceniono 6 razy 0

  Ja tam mam swoją teorię. Harry jest raczej ciepłą osobą jak Diana, a William jest dupkiem jak Karol. Możliwe, że Harry ma mocno za-złe reszcie, że nie akceptują Meghan. Bo oczywiście, że jej nie akceptują i dają to im za to popalić. Tak samo jak Diana była nieakceptowana. I za to moim zdaniem Harry ma pretensje do Williama.

 • voyteko

  Oceniono 2 razy 0

  tesknie za tesknota...

 • voyteko

  Oceniono 2 razy 0

  wyglada na to ,ze relacja jest lepsza jesli brat teskni za bratem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX