Królewscy obserwatorzy chwalą księcia Edwarda za plotkowanie z Meghan i Harrym. Kate i William ich zignorowali

Książę Edward został okrzyknięty prawdziwym bohaterem. Bardzo zręcznie rozładował napięcie podczas uroczystości w opactwie westminsterskim, siadając między Meghan i Harrym a książętami Cambridge.

Podczas ostatniego wspólnego wystąpienia mogliśmy zaobserwować narastający konflikt między Meghan i Harry a Kate i Williamem. Książę Edward, do którego dołączyła żona Sophie, zręcznie wypełnił lukę między zwaśnionymi małżeństwami. Wiele osób liczyło na jakąkolwiek interakcję między braćmi, niestety nic nie wskazuje na to, by ich stosunki się poprawiły.

Zobacz wideo

Królewscy obserwatorzy chwalą księcia Edwarda

Mimo że Sussexowie siedzieli rząd za Kate i Williamem, nie nawiązali rozmowy. Chociaż Harry rzucił w ich stronę nieśmiałe ''cześć'', nie spotkało się to z pozytywną reakcją drugiej strony. Niektórzy twierdzą nawet, że książęta zignorowali gości z Kanady. Po dzisiejszym wspólnym wystąpieniu nie ma wątpliwości, że w rodzinie królewskiej nastąpił prawdziwy rozłam. Całe szczęście, że książę Edward stanął na wysokości zadania i doskonale wiedział, jak się zachować. 

Wokół odejścia księcia Harrego i Meghan Markle narosło mnóstwo kontrowersji, które wydają się nie mieć końca. Co chwila pojawiają się nowe informacje dotyczące Megxitu, który zatrząsł całym światem i skupił na Brytyjczykach całą uwagę. Wszyscy zastanawiają się, jak potoczą się losy najbardziej niepokornej pary w rodzinie królewskiej.

Decyzja księcia Harrego i Meghan Markle dotycząca odejścia niesie za sobą poważne konsekwencje, które są na bieżąco komentowane przez serwisy z całego świata. Dzisiejszy dzień oznacza ostatnie oficjalne wystąpienie Harry'ego i Meghan jako członków rodziny królewskiej. Pod koniec marca oficjalnie zrezygnują z tytułów królewskich w ramach umowy wyjazdowej „Megxit”.

KK

Więcej o:
Komentarze (45)
Królewscy obserwatorzy chwalą księcia Edwarda za plotkowanie z Meghan i Harrym. Kate i William ich zignorowali
Zaloguj się
 • minotaurska543

  Oceniono 11 razy 7

  Ile jeszcze kretyńskich artykułów o tym samym macie zamiar napisać? Ja wiem, że Meghan daje wam więcej kliknięć niż Wieniawa i Rozenkowa razem wzięte, więc staracie się wycisnąć temat jak cytrynkę, ale pogódźcie się z tym, ze to koniec. Meghan i Harry chcą być zostawieni w spokoju, więc ... może zostawcie już ich w spokoju?

 • anyatravel

  Oceniono 8 razy 4

  Ciekawe jak to jest zostac czlonkiem rodziny gdzie sie jest totalnie nie akceptowanym i ignorowanym i uporczywie przed swiatem udowadniac swoja przynaleznosc do tej rodziny?

 • aramisrobi

  Oceniono 10 razy 4

  Brytyjczycy są dla mnie zagadką . A te królewskie zasady śmieszą mnie

 • sselrats

  Oceniono 6 razy 4

  To nie byly plotki tylko small talk.

 • el.pistolero

  Oceniono 12 razy 4

  Nie od dziś wiadomo, że z rodziną wychodzi się najlepiej jedynie na zdjęciu... :D

 • babs12

  Oceniono 9 razy 3

  Czy ktoś z komentujących wie, jak zachowuje się mężczyzna, który siedzi i chce się przywitać z nadchodzącymi? Nie wie nikt? To proszę obejrzeć film jeszcze raz. Otóż dobrze wychowany książę Edward podniósł się, aby przywitać Kate i Williama. Harry siedzi jak przyklejony do krzesła. Brat miał do niego się nachylić i podać mu rękę? Komuna w Polsce zrujnowała dobre maniery, ale jak widać w Anglii też.

 • enith

  Oceniono 24 razy 2

  Zaskoczona jestem zachowaniem Williama i Kate. TO ma być przyszła para królewska? Bo dziś zachowali się wyjątkowo nie po królewsku. Kompletny brak nawet nie klasy, bo o jej posiadanie nigdy ich nie podejrzewałam, ale znajomości nawet najbardziej elementarnych zasad dobrego zachowania. Mając świetną okazję pokazać, że są ponad ten kryzys i mimo wszystko trzymają się razem, niezależnie od statusu poszczególnych członków rodziny królewskiej, dziś pokazali się od swojej najgorszej strony.
  Jeśli Harry i Meghan mieli jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy podjęli właściwą decyzję, to po tej uroczystości nie mają już chyba żadnych. Bo to, jak zachowali się dziś wobec nich Will i Kate, to wisienka na samym szczycie tortu ich wrednych zachowań. Czy jest tu ktoś, kto jeszcze nie rozumie, dlaczego Harry zabrał żonę i dziecko jak najdalej od tej chorej, zawistnej, toksycznej rodziny? Oto dlaczego.
  Kudos dla księcia Edwarda, że okazał się być ponad to. Will i Kate oboje mogą się od niego uczyć kindersztuby.

 • a.k.traper

  Oceniono 8 razy 2

  A mnie od dawna rozśmieszały niektóre kapelutki tych pań chociaż widziałem i dodające powabu. Królowa to co innego, klasyka.

 • aazz67

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedyś stracił matkę, teraz na własne życzenie stracił kochającego go brata i bratową, na rzecz kobiety, przed którą wszyscy go przestrzegają. Socjologicznie ciekawe, choć nie odosobnione.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX