William oschle potraktował Harry'ego. Ekspertka od mowy ciała przyjrzała się młodszemu księciu. "Jego twarz była napięta i bez uśmiechu"

W poniedziałek odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie księżnej Kate i księcia Williama z Meghan Markle i księciem Harrym po tym, jak Sussexowie ogłosili, że odchodzą z rodziny królewskiej. Ekspertka od mowy ciała przeanalizowała ich zachowanie.
Zobacz wideo

8 stycznia Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że rezygnują z pełnienia obowiązków królewskich i przeprowadzają się do Kanady. Pierwsza wyjechała księżna Sussex, która - jak donosiły zagraniczne media - rozkwitła i poczuła się wreszcie bardzo szczęśliwa. Później dołączył do niej i do Archiego Harry, który jednak co jakiś czas pojawiał się w Londynie (m.in. po to, by ustalić z królową Elżbietą II warunki ich odejścia). 9 marca małżonkowie zjawili się w Anglii, by po raz ostatni uczestniczyć w uroczystościach państwowych oficjalnie jako para książęca.

Zobacz: Szmaragdowa Meghan Markle i książę Harry na ostatnim wyjściu z rodziną królewską. Aktorka znów promienieje

Meghan Markle spotkała się z księżną Kate i księciem Williamem

Wzięli oni udział w Dniu Wspólnoty Narodów, gdzie pojawili się także pozostali członkowie rodziny królewskiej, w tym oczywiście księżna Kate i książę William. Jak wiadomo, nie mają oni najlepszych relacji, a kontakt braci mocno się rozluźnił. Według ekspertki od mowy ciała, Judi James, "ich spotkanie nie było tak ciepłe, jak na to liczono". Dlaczego? Sporo zawinił starszy syn księcia Karola. Gdy Meghan i Harry, którzy pierwsi zajęli miejsca, powiedzieli mu "cześć" z uśmiechem, ten zignorował brata. Jednak jak zauważyła ekspertka, księżna Kate odpowiedziała na ich powitanie z lekką radością.

Jednak zachowanie Williama miało sprawić, że na twarzy księcia Sussex widać było napięcie. Zdaniem ekspertki poszukiwał kontaktu fizycznego z żoną, co miało mu pomóc jakoś znieść chwile w towarzystwie rodziny.

Kiedy przestali trzymać się za ręce, to ciągle był bardzo blisko niej, potrzebował jej wsparcia - mówi James.

Nagranie możecie zobaczyć TUTAJ.

książę William, książę Harry, Meghan Markle, księżna Kateksiążę William, książę Harry, Meghan Markle, księżna Kate AP

I choć później Harry witał się z innymi ludźmi, to nie rozluźnił się i widać było, że przeżywa sytuację z bratem.

Jego twarz była napięta i bez uśmiechu - dodała ekspertka.

Zanim do mediów trafiły fragmenty, na których widać, jak William potraktował brata, "Daily Mail" podawał, że zachowanie Harry'ego spowodowane jest zupełnie czymś innym. Tabloid informował, że był zdenerwowany, bo razem z Meghan nie mogli dołączyć do królowej, księcia Walii i księżnej Kornwalii oraz księcia i księżnej Cambridge na głównej imprezie dla VIP-ów i musieli zająć miejsca zanim oni przyjdą.

AW

Więcej o:
Komentarze (17)
William oschle potraktował Harry'ego. Ekspertka od mowy ciała przyjrzała się młodszemu księciu. "Jego twarz była napięta i bez uśmiechu"
Zaloguj się
 • joahsud

  Oceniono 10 razy 10

  Co teraz zrobią wszyscy "eksperci" skoro już nie będą mogli analizować "mowy ciała" Meghan i Harry'ego?

 • ba_sw_ek

  Oceniono 16 razy 8

  Powodzenia Meghan i Harry! Dacie radę!

 • ba_sw_ek

  Oceniono 13 razy 7

  Jak zawsze piszecie Meghan Markle. Chyba wzięli ślub, więc nie należy pisać o Meghan, jakby żyli z Harrym na "kocią łapę"

 • mg_0

  Oceniono 25 razy 3

  Za to Meghan, jak zwykle, cieszyła się jak głupi do sera 💁

 • yattawawa

  Oceniono 4 razy 0

  Kupe mu sie chciało.

 • alben albus

  Oceniono 30 razy 0

  Gburowaty William tak jak jego ojciec, a u Harry'ego jest duch Diany - przeogromne pokłady podłości i cynizm rodziny królewskiej, a ich poddani głupieją tak samo jak sam brexit. Współczuję temu Harry'emu iż jest ponizany, zaszczuty i jak w bajce chce być głodnym wilkiem niż sytym psem z obrożą...

 • ula53

  Oceniono 1 raz -1

  "Jego twarz napieta "....bo puscil baka !

 • selena-0

  Oceniono 18 razy -2

  ten fałszywy, wymuszony uśmiech nie znika Meghan. Rozwaliła rodzinę królewską .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX