Królowa Elżbieta II spotkała się z księciem Harrym. Rozmawiali kilka godzin, a królowa zdobyła się na szczere wyznanie

Jak donoszą zagraniczne media, królowa Elżbieta II spotkała się niedawno z księciem Harrym. Rozmawiali przez cztery godziny, a babcia miała sporo do przekazania wnukowi.

Na początku stycznia Meghan Markle i książę Harry wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że odchodzą z rodziny królewskiej i chcą przeprowadzić się do Kanady. Od tego momentu trwają przygotowania do 31 marca, czyli dnia ich oficjalnego ustąpienia z obowiązków, a królowa Elżbieta II prowadzi poważne rozmowy z wnukiem. Wiadomo, że zabroniła im wykorzystywania słowa "royal" (czyli "królewski") w swoim brandingu. W niedzielę po raz kolejny spotkała się z Harrym w zamku Windsor, a zagraniczne media poznały szczegóły.

Harry oficjalnie odniósł się do decyzji swojej i Meghan:

Zobacz wideo

Królowa Elżbieta II spotkała się z księciem Harrym

Dziennik brytyjski "The Sun" dowiedział się, że ich rozmowy trwały około czterech godzin. Królowa chciała oczyścić atmosferę oraz po raz kolejny ustalić, jak będzie wyglądała przyszłość Harry'ego, Meghan i Archiego.

Królowa miała sporo do powiedzenia Harry’emu i to był idealny moment - wyznało źródło gazety.

Miała też zapewnić ulubionego wnuka (wiadomo, że ma do niego słabość i w przeszłości wybaczała mu wybryki), że "zawsze będzie kochany i mile widziany". Elżbieta miała również uspokoić go, że zawsze przyjmie jego rodzinę z otwartymi rękami, jeśli kiedykolwiek zmieni zdanie.

Królowa podobno dała Harry'emu bardzo jasno do zrozumienia, że on i Meghan zawsze mogą wrócić - czytamy.

Według informatora, Harry także wiele powiedział babci, podzielił się z nią planami na przyszłość. Oboje mieli być teraz bardziej rozluźnieni, co pozwoliło im na swobodną rozmowę, pozbawioną napięcia i nerwów.

AW

Więcej o: