Księżna Kate w czerwieni na obchodach Commonwealth Day. Pozazdrościła Meghan z soboty?

Księżna Kate i książę William na obchodach Commonwealth Day dołączyli do królowej Elżbiety II, Meghan Markle i księcia Harry'ego. Kate chyba zainspirowała się wyglądem Meghan z soboty.

Księżna Kate na tegoroczne obchody Commonwealth Day postawiła na kolor czerwony. Nie ma wątpliwości, że widziała reakcje mediów na sobotnie wyjście Meghan Markle, która na festiwal w Royal Albert Hall przywdziała czerwoną suknię.

Zobacz wideo

Księżna Kate w czerwonym kostiumie na obchodach Commonwealth Day

Księżna Kate ponownie wybrała na to ważne dla Wielkiej Brytanii święto czerwony komplet. Rok temu również widzieliśmy ją w czerwonym płaszczu, choć odcień tej czerwieni był o wiele jaśniejszy. W tym roku kolor jest nieco głębszy i ciemniejszy. Kate jak zawsze idealnie dobrała dodatki - kopertówkę, wysokie szpilki i fascynator w tym samym kolorze.

Księżna zdecydowała się na bezpieczeństwo - w podobnym kroju widzieliśmy ją już wielokrotnie. Dwurzędowy płaszcz, zamszowe zakładki na biodrach i rękawach, zamszowy kołnierzyk, do tego również zamszowe rękawiczki - wszystko to już widzieliśmy wielokrotnie, ale też trudno oczekiwać od Kate wyjścia poza schemat. Niestety, przy Meghan, która tym razem wystąpiła w głębokiej, morskiej zieleni, Kate trochę zanika. Na jej szczęście, to zapewne ostatni raz, kiedy musi z drugą księżną konkurować. Poniedziałek to bowiem ostatni dzień, kiedy Meghan Markle występuje jeszcze w roli księżnej.

Księżna Kate i książę William w samym Opactwie posadzeni zostali w czasie uroczystości tuż obok księcia Karola i księżnej Camilli. Dzięki temu Kate była zdecydowanie lepiej widoczna, niż Meghan - jeśli więc panie w ogóle konkurowały na stroje, to pozycja Kate była lepsza. I choć naszym zdaniem do Meghan wygrała, obie panie wyglądały jak szlachetne kamienie: Meghan była szmaragdem, a Kate rubinem.

Jak wam się podoba stylizacja Kate?

Więcej o: