Meghan i Kate próbują uciszyć plotki o konflikcie? Tylko spójrzcie, co zrobiły podczas ostatniego wspólnego wyjścia

Meghan i Kate publicznie się przytuliły i pocałowały w policzek. Księżne zażegnały konflikt czy chciały w ten sposób uciszyć plotki o nim?

Temat konfliktu Meghan i Kate wraca jak bumerang. I nic w tym dziwnego. Podczas oficjalnych wyjść księżne nie okazują sobie sympatii, a nawet zainteresowania. Ponadto, krążą spekulacje, że zgrzyty między nimi pojawiły się jeszcze przed ślubem Meghan i Harry'ego. Ponoć Markle powiedziała przyszłej szwagierce coś, co doprowadziło ją do łez.

Zobacz wideo

Meghan i Kate próbują uciszyć plotki o konflikcie?

W poniedziałek rodzina królewska świętowała obchody Wspólnoty Narodów zrzeszającej niepodległe kraje. Większość była w ubiegłych wiekach częścią brytyjskiego imperium kolonialnego.

Na uroczystościach nie zabrakło Meghan i Kate. W pewnym momencie księżne przytuliły się i pocałowały w policzek! Zdjęcie przedstawiające tę niecodzienną scenę krąży po sieci i jej ochoczo komentowane przez internautów.

 
 

Co ciekawe, ten obrazek nie wszystkich przekonał. Wiele osób jest zdania, że Meghan i Kate zaplanowały to tylko po to, aby uciszyć plotki o konflikcie. 

A Wy co o tym myślicie? Wydaje Wam się to podejrzane?

Meghan i Kate - stylizacje

Podczas poniedziałkowych uroczystości obie księżne prezentowały się elegancko i z klasą. Meghan pojawiła się w ubraniach Victorii Beckham, zaś Kate postawiła na czerwony płaszcz Catherine Walker, który miała już kiedyś na sobie. Uzupełnieniem stylizacji była czapka Giny Foster i beżowe szpilki Emma London.

Która stylizacja podoba Wam się bardziej?

KS

Więcej o: