Szmaragdowa Meghan Markle i książę Harry na ostatnim wyjściu z rodziną królewską. Aktorka znów promienieje

Meghan Markle i książę Harry zjawili się w centrum Londynu, by po raz ostatni uczestniczyć w uroczystościach państwowych oficjalnie jako para książęca. Stylizacja Meghan była godna uwagi.

Meghan Markle i książę Harry przestaną być formalnie książęcą parą już 31 marca. W poniedziałek 9 marca mieli z kolei zaplanowane ostatnie publiczne wyjście jako para książęca. Zrobili niesamowite wrażenie na zgromadzonych pod westminsterskim opactwem w Londynie. Meghan postawiła na szmaragdową sukienkę.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Meghan Markle i książę Harry - ostatnie wyjście

Książęca para Sussex pojawiła się pod westminsterskim opactwem w Londynie punktualnie o godzinie 16:00. Przybyli tam z okazji przypadającego na 9 marca w Zjednoczonym Królestwie Dnia Wspólnoty Narodów. Meghan doskonale zdawała sobie sprawę, że wszystkie oczy będą zwrócone właśnie w jej stronę, w związku z czym stale się uśmiechała i pozdrawiała zgromadzonych. Harry z kolei przez długi czas szedł z głową spuszczoną w dół. 

Amerykańska aktorka ostatnio naprawdę nie zawodzi jeśli chodzi o stylizacje. Wyrażaliśmy już swój zachwyt nad jej czerwoną kreacją, w której pojawiła się w sobotę w Royal Albert Hall. Poniedziałkowy "look" również kupujemy. Jest elegancko i stylowo. Meghan postawiła na szmaragdową sukienkę za kolano z pelerynką. Całość uzupełniła szykownym toczkiem, beżowymi szpilkami i torebką od Gabrieli Hearst. 

 

Meghan Markle i książę Harry - co po megxicie?

Wnuk królowej Elżbiety i jego partnerka nie ukrywają, że cieszą się z decyzji podjętej na początku stycznia. Nadal chcą być niezależni finansowo i mieszkać tam, gdzie im się podoba. Meghan ponoć w końcu zaczęła być szczęśliwą kobietą, matką i żoną. Już ponoć myśli o powrocie do aktorstwa. 

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.