Meghan Markle i książę Harry jadą do kościoła. Ona uradowana, on nie w sosie. Spójrzcie na samochód

Meghan Markle i książę Harry spełniają ostatnie książęce obowiązki. W niedzielę wzięli udział we mszy świętej. Księżnej nastrój dopisywał.

Meghan Markle i książę Harry już za kilka dni przestaną być książęcą parą. Jest to skutek decyzji, jaką podjęli na początku stycznia. Przypomnijmy, amerykańska aktorka i jej mąż zdecydowali, że chcą być niezależni finansowo i zamieszkać poza granicami Zjednoczonego Królestwa. Już jakiś czas temu postanowili wyprowadzić się ze swojej londyńskiej posiadłości. Obecnie znów jednak w niej przebywają, ponieważ wrócili do stolicy Wielkiej Brytanii, by po raz ostatni wziąć udział w kilku wydarzeniach jako książęca para. W niedzielę wybrali się do kościoła.

Zobacz wideo Megxit przykrył Brexit. Książe Harry i Meghan Markle idą na swoje. Jak bardzo uderzą w biznes royalsów?

Meghan Markle i książę Harry jadą do kościoła

Przez kilka ostatnich tygodni mówiło się, że odejście z dworu bardzo dobrze wpłynęło na Meghan. Plotki okazały się być prawdą, ponieważ Markle zachwyciła Brytyjczyków podczas kilku ostatnich wystąpień. Wystarczy wspomnieć chociażby o jej eleganckiej stylizacji z soboty. Księżna lśniła w drodze na muzyczny festiwal Mountbatten w Royal Albert Hall w Londynie

Następnego dnia razem z mężem uczciła święty dzień, jakim jest niedziela. Wybrała się z Harrym do kościoła w Windsorze. Tam czekali na nich paparazzi. Po zdjęciach widać, że byli w różnych nastrojach. Książę prowadził samochód z nietęgą miną, za to jego ukochana zarażała uśmiechem.

Meghan Markle i książę Harry odchodzą z rodziny królewskiej

Meghan i Harry wraz z końcem marca przestaną być "royalsami". Zrezygnowali z tej funkcji pod wpływem niekończącego się hejtu i nagonki brytyjskich mediów, decyzję też argumentowali tym, że chcieliby chronić swojego syna przed tym, co spotkało ich samych. Czeka ich niebawem życie na własny rachunek, szukanie swojego miejsca na stałe (mówi się o Kanadzie, ale i o Malibu w USA). Jedno jest pewne - na jakiś czas para zniknie z życia publicznego. Ale przed nimi jeszcze poniedziałkowe wyjście.

CW

Więcej o:
Komentarze (16)
Meghan Markle i książę Harry jadą do kościoła. Ona uradowana, on nie w sosie. Spójrzcie na samochód
Zaloguj się
 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 10 razy 8

  Zachwyca mnie to ciągłe szukanie tzw dziury w całym. Każda mina jest analizowana i komentowana - z reguły maksymalnie nieżyczliwie. Gazeta jakby nie zauważała, że sama wpisuje się w falę hejtu, o której wspomina. I to właściwie od samego początku, od ślubu. Mam w nosie wszystkie pary królewskie i książęce na świecie, ale nie lubię hejtu robionego tylko dla podniesienia własnego ego.

 • brak.slow

  Oceniono 10 razy 4

  Co za paranoja, Już żadnej miny nie mogą zrobić, bo zaraz spekulacje. Uśmiecha się, to źle, na pewno udaje, na siłę się uśmiecha. Nie uśmiecha się też źle na pewno, ale to na pewno jest nieszczęśliwy.
  Nieszczęśliwy...... mając piękną, seksowną, mądrą, charyzmatyczną żonę, syna i kupę kasy.
  bahahahaha

 • a.k.traper

  Oceniono 10 razy 4

  Z fotki wynika, że prowadzi samochódi chyba toczy się wewnątrz jakaś rozmowa, gdzie ta zafrasowana mina? Na pozostałych fotkach widać, że są szczęśliwi razem.

 • wejsunek47

  Oceniono 14 razy 4

  całe nasze koło gospodyń wiejskich z Orłowa koło Lubartowa bardzo przeżywa ,że książę był "nie w sosie" i postanowiło udać się z pielgrzymką do Częstochowy w jego intencji a także zasadzić pelargonie koło przystanku PKS żeby zasłonić zardzewiałe śmietniki.

 • boo-boo

  Oceniono 9 razy 3

  "Meghan Markle i książę Harry już za kilka dni przestaną być książęcą parą."
  A jak wam przypominam plotkowe, redakcyjne tłuki, że oni nie przestają być parą książęcą tylko przestają wypełniać obowiązki na rzecz korony. Zasadnicza różnica. Trochę szacunku do czytelnika.

 • krystin9

  Oceniono 13 razy 3

  Rozumiem że ktoś, kto prowadzi samochód przez miasto i patrzy w skupieniu na drogę, według pana Cezarego W. ma "nietęgą minę".
  A fake news jak zwykle z du...py. Jak już coś piszecie, to przynajmniej róbcie to merytorycznie!

  H&M wspólnie z królową Elżbietą byli na niedzielnej mszy w kościele w Windsor Great Park.
  Po mszy Harry odsłonił tablicę pamiątkową, poświęconą żołnierzowi Royal Marines, który zginął w Afganistanie w wieku 22 lat (dlatego na zdjęciu ma krawat w barwach Royal Marines).
  Królowa uczestniczyła w odsłonięciu tablicy, ponieważ poległy żołnierz był synem jej wieloletniego ogrodnika.
  Następnie H&M udali się na lunch do zamku Windsor, gdzie spędzili niedzielę w towarzystwie królowej.
  To już druga z rzędu niedziela (od przyjazdu), którą Harry spędza w zamku Windsor wspólnie ze swoją babcią królową.

 • Oceniono 5 razy 1

  Kto byłby zadowolony gdyby powiedział ,że prawdopodobnie ksiądz będzie odprawiał mszę w masce?!.

 • blahblah69

  Oceniono 5 razy 1

  Lepiej napiszcie co u madki Madzi.

 • ciesiol

  Oceniono 8 razy -2

  klasa prozniacza i orgazmy ludu, moze by tak za lopate chwycic ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX